Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
szybki kontakt
tlobramkapilkapilkalewyprawyprawyprawyprawyprawy
Faq

Najczęstsze pytania - fotografia reklamowa

Poniżej lista odpowiedzi na pytania dotyczące fotografi reklamowejChciałbym stworzyć stronę internetową, ale brakuje mi zdjęć produktów. Czy dysponujecie materiałem zdjęciowym, który uatrakcyjni moją stronę?

Raczej na 100 % tak – wszystko zależy od tematyki. Dysponujemy tak szerokim wachlarzem fotografii z przeróżnych dziedzin, że na pewno znajdziesz w naszym archiwum fotografie, których potrzebujesz. Przez lata pracy zgromadziliśmy tysiące zdjęć reklamowych dotyczących przeróżnych zagadnień, ilustrujących różne dziedziny życia, różne branże, pokazujących wiele zakątków świata. Posiadamy zarówno fotografie studyjne, jak i zdjęcia typu pejzaż. W naszym archiwum zdjęć znajdziesz wysmakowane aranżacje dowolnych przedmiotów, „szybkie” zdjęcia o charakterze reporterskim, jak również abstrakcyjne kompozycje fotograficzne.

W naszej bazie zdjęć jest wiele takich, których nie miałbyś możliwości wykonać ani zamówić, np. zdjęcia z odległych zakątków świata itp. Nie ma tematu, którego nie bylibyśmy w stanie odszukać, a w obrębie każdego z nich mieści się cała plejada fotografii ukazujących dany temat na tysiąc różnorodnych sposobów. Posiadamy fotografie komercyjne o różnej tematyce: zdjęcia biznesowe, rodzinne, zdjęcia mężczyzn i kobiet, zdjęcia zwierząt, roślin, krajobrazy, budowle, transport, przedmioty i wiele innych. Bez problemu znajdziesz tam szybko (i tanio) tematy, które uatrakcyjnią Twoją stronę www lub materiały reklamowe typu katalog, folder czy ulotka.

powrót do listy pytań WHITEart
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42
Copyright © Studio Whiteart