Projekt kalendarza trójdzielnego

Jesteś zainteresowany projektem kalendarza trójdzielnego?Pomożemy w wyborze najlepszego rozwiązaniaSkontaktuj się z nami

DODATKI DO KALENDARZY TRÓJDZIELNYCH

Należy pamiętać, że kalendarze trójdzielne 2021 wzbogacone licznymi dodatkami są zdecydowanie ciekawsze i oryginalniejsze. Stają się automatycznie indywidualne. Oferujemy duży wybór dodatków. Na ich liście znaleźć można chociażby kalendarz trójdzielny z logo w postaci lakieru selektywnego. Jesteśmy w stanie także wykonać tłoczenia wybranych elementów przy użyciu folii metalizowanej. Tworzymy kalendarze z rozmaitymi dodatkami. Wybierz te, które podobają Ci się najbardziej!
indywidualny rozmiar kalendarza

Indywidualny rozmiar kalendarza

Zdajemy sobie sprawę z tego, że kalendarz trójdzielny 2021 powinien być wykonany w sposób oryginalny, dopasowany do oczekiwań klienta. Oferujemy wobec tego kalendarze w dowolnych rozmiarach i kształtach.
oryginalna grafika kalendarza
Oryginalna grafika firmowa
Profesjonalny kalendarz trójdzielny z indywidualną grafiką to zdecydowanie lepsze i ciekawsze rozwiązanie niż standardowy terminarz. Zdjęcia i inne elementy graficzne mogą być zamieszczone na główce i pleckach.
autorskie kalendarium kalendarza
Autorskie kalendarium
Każdy nasz kalendarz trójdzielny indywidualny ma autorskie kalendarium, oczywiście, jeżeli takie jest życzenie klienta. Tworzymy je w taki sposób, aby pasowało do działalności prowadzonej przez zamawiającego i jednocześnie współgrało z jego oczekiwaniami.
wypukła główka kalendarza
Główka płaska i wypukła
Tworząc kalendarz 2021 na zamówienie proponujemy klientom wykonanie główki na kilka różnych sposobów. Do wyboru zamawiający ma główkę płaską i wypukłą, która oklejana jest na tekturze bądź tekturze z pianką.
główka kalendarza z zegarem

Główka kalendarza z zegarem

Wielu z naszych klientów nie wie o tym, że kalendarz ze zdjęciami może mieć również dodatek w postaci zegara. Wówczas kalendarz trójdzielny z własnymi zdjęciami po prostu ma umocowany mechanizm na baterię, dzięki któremu zegar normalnie działa.
zdjęcia do kalendarzy trójdzielnych

Zdjęcia do kalendarza

Praktycznie każdy kalendarz trójdzielny z logo firmy może mieć zawierać wewnątrz zdjęcia. Po to oferujemy wklejki reklamowe, czyli dodatkowe strony do wykorzystania pod reklamę. Zresztą zdjęcia można umieścić w różnych miejscach. Teraz klient nie musi mieć własnych. Zachęcamy do wyboru fotografii z naszej bogatej bazy.
folia matowa i połysk - kalendarze
Folia matowa lub połysk
Pragniemy podkreślić, że kalendarz trójdzielny firmowy może być wykończony na wiele sposobów. Proponujemy klientom zastosowanie folii matowej lub połysk. Możemy wykonać ją na główce kalendarza i pleckach. Oferujemy też folię soft touch i strukturalną.
lakier punktowy UV do kalendarza
Lakier punktowy UV
Ze względu na to, że lakierowanie wybranych elementów na główce kalendarza zawsze podnosi walory estetyczne całego produktu, doradzamy klientom, aby korzystali z tej możliwości. Każdy kalendarz 2021 trójdzielny dla firm może być tak wykończony.
kalendarz spiralowany

Kalendarz spiralowany

Należy pamiętać, że kalendarz trójdzielny ścienny może być wykonany na różne sposoby. Jego kartki można mocować różnymi metodami. Proponujemy zastosowanie spirali. Wówczas główkę i plecy łączymy specjalna spiralą w oczekiwanym kolorze – srebrnym, białym, czarnym lub miedzianym.
kalendarze hot stamping
Hot stamping
Czy klient wybiera kalendarz ścienny personalizowany czy bardziej klasyczny, polecamy, aby zdecydował się na usługę hot stamping. Polega ona na pokryciu pewnych elementów kalendarza folią metalizowaną w dowolnym kolorze. W ten sposób kalendarz sprawia wrażenie eleganckiego i bardziej prestiżowego.
okienka do kalendarza

Okienka do kalendarza

Nawet tak małe elementy jak okienka do kalendarza są bardzo ważną sprawą. Dlatego oferujemy klientom duży wybór tych dodatków. Starannie dobieramy ich rozmiar, proponujemy różne sposoby mocowania. Dzięki temu powstaje naprawdę kalendarz ścienny indywidualny, wykończony pod potrzeby zamawiającego.
koperty do kalendarzy
Koperty do kalendarza
Każdy kalendarz ścienny ze zdjęciami i bez wykonany na indywidualne zamówienie umieszczamy w kopercie. Dzięki temu może służyć jako prezent, jest też chroniony przed zniszczeniem. Oferujemy koperty kartonowe z nadrukiem firmowym.
ZAINTERESOWANY KALENDARZEM TRÓJDZIELNYM?NAPISZ DO NAS
Często zadawane pytania?
Zanim klienci wybiorą producenta ściennych firmowych kalendarzy na rok 2021, zadają szereg pytań potencjalnym wykonawcom. Takie trafiają też do nas. Oto najczęściej zadawane pytania wraz z wyczerpującymi odpowiedziami. W razie potrzeby, odpowiemy też na wszystkie inne zapytania.
Tworzycie projekt kalendarza firmowego czy trzeba go dostarczyć?
Tworzymy projekt ściennego kalendarza trójdzielnego. Mamy własne studio graficzne, zatrudniamy doświadczonych grafików. Tworzymy nieszablonowe, oryginalne i dopasowane do oczekiwań zamawiających projekty graficzne, na podstawie których wykonujemy kalendarze ścienne i pozostałe.

Macie zdjęcia do projektu kalendarza trójdzielnego czy trzeba dać własne?

Mamy bogate archiwum własnych fotografii z bardzo szerokiego zakresu tematycznego. Możemy je wykorzystywać w zakresie tworzenia kalendarzy dla naszych klientów. Klient zlecając nam kalendarz trójdzielny 2021 z zdjęciem nie musi dostarczać nam swoich zdjęć. Chyba że chce, bo takie prawo jak najbardziej ma.
Ile projektów kalendarza firmowego tworzycie?
Zwykle dostarczamy klientowi 2-3 projekty na kalendarz firmowy. Poza tym zapewniamy 2 tury poprawek. Najpierw przedstawiamy projekt samej główki, jaką będzie posiadał kalendarz trójdzielny, a następnie, kiedy klient ten etap zaakceptuje, przechodzimy do opracowania całości. Główka zwykle zawiera kompozycję ze zdjęć i innych elementów.
Tworzycie kalendarz z indywidualnym kalendarium?
Jesteśmy producentem kalendarzy trójdzielnych, który w produkcji kładzie nacisk na wysoką jakość i funkcjonalność. Oferujemy wobec tego kompleksowe usługi. Jako producent kalendarzy 2021 jesteśmy w stanie wykonać produkt z indywidualnym kalendarium. Stosujemy wówczas nietypową typografię, inną kompozycję kalendarium, czy kolorystykę współgrającą z wizerunkiem firmy. Tworzymy też kalendarz trójdzielny z zegarem.

Jak długo projektujecie kalendarze trójdzielne?

Projektowanie materiałów reklamowych to nasza specjalność. Posiadamy własne studio graficzne, które zajmuje się tym od blisko 25 lat. Każdy nasz kalendarz firmowy trójdzielny 2021 wyróżnia się oryginalnym, przemyślanym projektem. Mamy nawet własną bazę gotowych zdjęć, które wykorzystujemy w produkcji.
Mam swój projekt kalendarza, mogę go dostarczyć?
Klient może dostarczyć nam swój projekt na kalendarz trójdzielny. Musi jednak spełniać pewne kryteria, gdyż w przeciwnym razie nie będzie on dobrze wyglądał. Nie możemy sobie pozwolić na to, aby z naszej produkcji wychodziły niedopracowane produkty. Np. zdjęcia muszą być wysokiej jakości. W razie potrzeby możemy nanieść poprawki i dostosować projekt do wymaganej wersji.
Ile trwa produkcja firmowego kalendarza?
Przeważnie kalendarz trójdzielny na 2021 produkujemy w 5-10 dni roboczych. Jednak, kiedy projekt jest jakoś szczególnie skomplikowany, klient nanosi kolejne poprawki, czy zamawia w szczycie sezonu, czas może się nieco wydłużyć. O tym zawsze informujemy zamawiającego.

Tworzycie kalendarz trójdzielny z zegarem?

Wykonujemy różne produkty reklamowe z płaską główką i z zegarem. Tworząc kalendarz trójdzielny z zegarem wykorzystujemy wysokiej jakości mechanizm. Poza tym tworzymy specjalny projekt, który opracowujemy z należytą precyzją. Robimy to w taki sposób, aby nie tylko kalendarz trójdzielny dobrze się prezentował, ale by również mechanizm zegara poprawnie działał.

Profesjonalne indywidualne kalendarze trójdzielne na 2021 rok

Produkt biurowy z trójdzielnym kalendarium kupić dziś można w każdym sklepie, który oferuje artykuły biurowe. Okazuje się jednak, że tego rodzaju produkty nie cieszą się tak dużym zainteresowaniem, jak kalendarze trójdzielne tworzone na zupełnie indywidualne zamówienie. Te jednak mają w sobie to coś, dzięki czemu przydają się zdecydowanie bardziej i częściej, niż zwyczajne terminarze. Wiele wskazuje wobec tego na to, że warto się w nie zaopatrzyć. Trzeba tylko mieć na uwadze to, że taki kalendarz trójdzielny ścienny można wykonać na wiele różnych sposobów, także w sposób niezwykle indywidualny. Należałoby wobec tego kwestię wykonania bardzo ostrożnie przemyśleć.

strzałka

Jak wykonać kalendarz trójdzielny firmowy?

Teraz na topie są kalendarze trójdzielne 2021. Produkty te jako nowoczesne gadżety biurowe spełniają wiele funkcji. Są nie tylko ozdobą ściany czy całego pomieszczenia, ale też reklamą firmy. Należy pamiętać również o tym, że tak naprawdę najbardziej są przeznaczone do sprawdzania aktualnej daty i planowania poszczególnych dni, tygodni czy całych miesięcy. W każdym razie są bardzo przydatne, dlatego wielu decyduje się na ich druk. Aktualnie kalendarze trójdzielne indywidualne mogą mieć rozmaite wykończenie. Producent oferuje możliwość zastosowania różnego rodzaju papieru i uszlachetnienia. Podpowiada, że są różne dodatki. Zamawiający może na przykład zdecydować się na indywidualne kalendarium z zdjęciami reklamowymi. Nie wspominając już o zdjęciach, które też można dobrać zależnie od oczekiwań i potrzeb konkretnej firmy. Ten ścienny organizer może reklamować konkretne usługi lub produkty, a może też po prostu tylko kojarzyć się z konkretną firmą. W każdym razie zamawiając kalendarze trójdzielne ze zdjęciem reklamowym warto postawić na wysoką jakość produktu oraz w miarę możliwości, na indywidualne wykończenie. To jednak zależy już od klienta. Producent może tylko podpowiedzieć, coś zasugerować, poinformować zamawiającego.

strzałka

Modny kalendarz trójdzielny ze zdjęciem - cena

W pierwszym momencie wydaje się, że kalendarz trójdzielny 2021 to kosztowna inwestycja szczególnie teraz, kiedy jeszcze jest trochę czasu do nowego roku. Tymczasem sprawa przedstawia się zupełnie inaczej. Mianowicie wyroby te nie są już tak drogie, jak miało to miejsce jeszcze jakiś czas temu. Jak poszukamy to trafiki na produkt w naprawdę dobrej cenie. Wynika to prawdopodobnie z winy konkurencji. Producenci gadżetów dziś muszą walczyć o klientów. Stąd proponują im wysokiej jakości kalendarze trójdzielne ścienne w atrakcyjnych cenach. Oczywiście każdy produkt wyceniany jest indywidualnie. Jeżeli jeden klient musi zapłacić całkiem sporo za swoje zamówienie, nie oznacza, że drugi też poniesie taki sam koszt. Wycena uwzględnia rodzaj kalendarza, sposób wykończenia, rodzaj materiałów, ilość. Dlatego najlepiej zgłosić się do producenta i zapytać. Trzeba jednak już w tym momencie wiedzieć, czego się oczekuje. Na pewno wyboru nie powinno się dokonywać po cenie. Tak naprawdę cena nie ma tu większego znaczenia. Liczy się to, aby produkt został wykonany profesjonalnie, z dobrych materiałów, w zgodzie z oczekiwaniami zamawiającego i z modą. zazwyczaj tanie kalendarze to te najprostsze. Czasem lepiej pokusić się o coś ciekawszego.

archiwum prac
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42