Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
szybki kontakt
tlobramkapilkapilkalewyprawyprawyprawyprawyprawy
Faq

Najczęstsze pytania - identyfikacja wizualna

Poniżej lista odpowiedzi na pytania dotyczące identyfikacji wizualnejCzy przeprowadzacie analizę konkurencji?

Tak. Analiza konkurencji to nieodłączny element tworzenia identyfikacji wizualnej, jak również kreowania każdego projektu, od katalogu firmowego po stronę internetową. Naszym zadaniem jest sprawić, aby Twoja firma wyróżniła się spośród firm konkurencyjnych, aby jej obraz, jej tożsamość wizualna, była łatwo rozpoznana i zapamiętana przez klientów. A to nie byłoby możliwe bez szczegółowego rozpoznania branży, a, co za tym idzie, firm konkurencyjnych.

Każda firma powinna regularnie prowadzić analizę konkurencji, aby ustalić własne słabe i mocne strony w porównaniu z najważniejszymi konkurentami. Analiza konkurencji pozwala na obiektywną ocenę konkurencyjności wizerunku (identyfikacji wizualnej) firmy na tle innych przedsiębiorstw w danej branży. To pierwszy, bardzo istotny krok do profesjonalnego budowania tożsamości rynkowej (identyfikacji wizualnej) firmy, produktu, marki. Dzięki stworzeniu i konsekwentnemu rozwijaniu spójnego i wyrazistego systemu identyfikacji wizualnej firma i jej oferta staje się rozpoznawalna na rynku.

Specjalizujemy się w przygotowaniu i wdrażaniu strategii budowy wizerunku firmy na podstawie założeń przedstawionych przez klienta. Wszystkie zadania realizujemy z takim samym zaangażowaniem, bez względu na skalę przedsięwzięcia. Posiadamy solidną wiedzę i doświadczenie w kształtowaniu wizerunku firmy klienta. Wszystkie nasze działania, oprócz satysfakcji klienta, mają również bezpośrednio przyczyniać się do sukcesu jego firmy.

Elastycznie dopasowujemy nasze rozwiązania do indywidualnych oczekiwań klientów, dlatego dążymy do tego, by uczestniczył on w każdym etapie realizacji projektu - poczynając od pomysłu, poprzez inne działania, takie jak wspólna dyskusja o konkurencji, omawianie i dopracowywanie naszych propozycji, aż do zrealizowania założonych celów. Strategię naszych działań opieramy na zbiorze jasno sformułowanych wartości, które pozwalają nam budować długofalowe i partnerskie relacje z naszymi klientami.

powrót do listy pytań WHITEart
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42
Copyright © Studio Whiteart