Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
pytania - wizerunek firmy
tlobramkapilkapilkalewyprawyprawyprawyprawyprawy
Faq

Najczęstsze pytania - identyfikacja wizualna

Poniżej lista odpowiedzi na pytania dotyczące identyfikacji wizualnejWHITEart WHITEart

Wyjaśnienie pojęć:

Przebieg i zakres pracy

Pytania uzupełniające:

Wdrożenie systemu identyfikacji wizualnej niesie za sobą wymierne korzyści

System identyfikacji wizualnej to zestaw reguł oraz konsekwentnie zaprojektowanych wzorców, które mają budować pozytywne wyobrażenia o przedsiębiorstwie czy produkcie oraz utrwalać pożądane opinie wśród pracowników, partnerów i klientów, tworząc konsekwentnie tożsamość wizualną firmy (identyfikacja wizualna). W świecie coraz to wymyślniejszych reklam i promocji klient czuje się zagubiony. Dlatego, kiedy wybiera ofertę, coraz częściej zwraca uwagę na zaufanie do firmy, czy wcześniejsze doświadczenia w kontaktach z danym przedsiębiorstwem. Klarowna identyfikacja wizualna znacznie ułatwia postrzeganie firmy jako profesjonalnej. Aby firma zyskała w oczach klienta wizerunek stabilnej i godnej zaufania, powinna zadbać o stworzenie jednolitego systemu identyfikacji wizualnej (spójna identyfikacja wizualna). Jakość plastyczna w połączeniu z czytelnością znaku (logo firmy) budującego identyfikację wizualną firmy wpływają na postrzeganie przez klientów marki jako godnej zaufania. Wszystkie reguły zbiera się i opisuje w księdze zasad identyfikacji wizualnej firmy.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu wizerunku. Wdrożyliśmy i wypromowaliśmy wiele marek dziś rozwijających się na rynku. Nasza misją jest kreacja spójnych systemów identyfikacji wizualnej, mających na celu tworzenie pozytywnych wyobrażeń o firmie bądź jej produkcie i utrwalenie ich w opinii klientów oraz na obszarze działalności firmy.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42