Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
pytania - wizerunek firmy
tlobramkapilkapilkalewyprawyprawyprawyprawyprawy
Faq

Najczęstsze pytania - strony internetowe

Poniżej lista odpowiedzi na pytania dotyczące stron internetowychCzy przy projektowaniu stron www stosujecie standardy sieciowe?

Ależ oczywiście. Standardy sieciowe to ogólnie przyjęty zestaw reguł, których powinno się przestrzegać podczas projektowania stron www. Dzięki standardom zabezpieczamy się przed koniecznością przeprojektowania naszej witryny w przyszłości. Mamy pewność, że serwis internetowy będzie działał tak samo dobrze teraz, jak za kilka lat. Standardy sieciowe pozwalają także tak zaprogramować stronę www, aby wyświetlała się prawidłowo w starszych przeglądarkach internetowych. Stosowanie się do standardów sieciowych gwarantuje, że wykonane strony www wyglądają jednakowo w każdej przeglądarce internetowej. Nie trzeba więc wydawać ogromnych pieniędzy na stworzenie różnych wersji witryny w zależności od przeglądarki internetowej.
Tworzenie stron internetowych według standardów internetowych to podążanie za światowym standardem kodowania, wykorzystywanie najlepszych metod (zrozumiały, dostępny i przyjazny dla wyszukiwarek kod). Nasze strony www budowane według standardów światowych są zawsze dobrze wykonane, dostępne i łatwe do użytkowania. Poza tym są bezpieczne, niezawodne i przyjazne wyszukiwarkom. Elastyczność naszych rozwiązań pozwala na projektowanie stron firmowych, serwisów informacyjnych, portali społecznościowych, blogów, forów, portali korporacyjnych, magazynów internetowych i wielu innych systemów internetowych.

powrót do listy pytań WHITEart
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42