Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
pytania - wizerunek firmy
tlobramkapilkapilkalewyprawyprawyprawyprawyprawy
Faq

Najczęstsze pytania - strony internetowe

Poniżej lista odpowiedzi na pytania dotyczące stron internetowychWHITEart WHITEart

Wyjaśnienie pojęć:

Przebieg i zakres pracy

Dobra strona www to przemyślane narzędzie komunikacji firmy z jej klientamiInternet jest obecnie najpotężniejszym nośnikiem informacji. Strona internetowa nie tylko pomoże zbudować wizerunek Twojej firmy, ale też zapewni pozyskanie nowych kontaktów biznesowych, poinformuje o usługach, nieszablonowo zaprezentuje ofertę. Strona www to inwestycja, która przynosi korzyści - zwiększenie sprzedaży, poprawę wizerunku firmy i marki, usprawnienie pracy, podniesienie jakości obsługi klienta - zależnie od faktycznych potrzeb i realizowanych modeli biznesowych.

W czasach stale rosnącej konkurencji strona www musi być nie tylko bardzo atrakcyjna wizualnie, ale też szybko i sprawnie działająca. Efektywność i łatwość obsługi tworzonych serwisów internetowych łączymy z indywidualnymi kreacjami graficznymi. Bardzo ważne jest, by użytkownik strony www z łatwością i w krótkim czasie mógł odszukać pożądane treści w menu strony. Dokładamy wszelkich starań, aby strona www była szybka i ergonomiczna w nawigacji. Wiele pracy wkładamy w przemyślenie struktury i konstrukcji elementów graficznych, które tworzą dynamiczną i prostą dla użytkownika stronę www.

Projektowane przez nas strony www często opatrzone są atrakcyjnymi, dynamicznymi animacjami flash. Jednak nasze animacje mają za zadanie podkreślić wartość użytkową strony www. Animacja nigdy nie może zaburzyć czytelności przekazu zawartego na stronie! Do naszych stron www wdrażamy nowoczesne technologie interaktywne, jednak nie zapominamy o tym, iż technologia nie może przyćmić głównego celu strony www, jakim jest promocja firmy w sieci. Technologia zawsze pozostaje w służbie idei, jaką jest skuteczna promocja firmy i marki. Zapewniamy naszym klientom doradztwo na każdym etapie współpracy, także podczas tworzenia wstępnego schematu strony www. Pracując nad serwisem www zawsze dobieramy najlepsze rozwiązania w zależności od zaistniałych potrzeb.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42