Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
pytania - wizerunek firmy
tlobramkapilkapilkalewyprawyprawyprawyprawyprawy
Faq

Najczęstsze pytania - strony internetowe

Poniżej lista odpowiedzi na pytania dotyczące stron internetowychChciałbym uatrakcyjnić stronę www za pomocą animacji. Zależy mi, aby strona internetowa chodziła szybko.

Animacja wzbogaca walory estetyczne strony www, ale nie może wpływać na jej funkcjonalność. Nowoczesne technologie pozwalają umieszczać animacje flash na stronie internetowej, nie spowalniając jej działania. Stosujemy animację na stronach internetowych wykorzystując nowoczesne metody kompresji, które sprawiają, że animacje wyświetlają się szybko i płynnie. Priorytetem jest dla nas zawsze sprawne działanie i maksymalna ergonomia tworzonych przez nas stron www.
Trzeba zwrócić uwagę na to, że wygląd stron internetowych może decydować o ich popularności. Wiele treści prezentowanych w internecie wymaga przykładowych ilustracji. Umieszczając na stronie www animowaną ilustrację zyskamy jeszcze lepszy efekt. Animacje flash pozwalają dodatkowo na interakcję między użytkownikiem a odwiedzaną witryną. Posiadają wiele zalet, do których należy zaliczyć np. niewielki rozmiar. Dlatego bardzo dobrze nadają się do stosowania jako banery reklamowe, elementy interaktywne lub całe witryny internetowe.

powrót do listy pytań WHITEart
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42