Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
pytania - wizerunek firmy
tlobramkapilkapilkalewyprawyprawyprawyprawyprawy
Faq

Najczęstsze pytania - strony internetowe

Poniżej lista odpowiedzi na pytania dotyczące stron internetowychCzy mogę liczyć na waszą pomoc i doradztwo po zakończeniu prac nad serwisem www?

Jak najbardziej. Nasza opika nad stroną internetową Twojej firmy zaczyna się od momentu jej wykonania. W zależności od potrzeb uzupełniamy lub aktualizujemy treść. Natychmiast reagujemy na zgłoszone pytania i sugestie. Proponujemy też wykonywanie takich usług dodatkowych jak hosting, promocja strony www poprzez pozycjonowanie jej w wyszukiwarkach internetowych, mailing, kampanie banerowe i inne. Jesteśmy do dyspozycji klienta w zakresie aktualizacji, zmian i poprawek w stronie internetowej.

Ponadto doradzimy inne formy promocji firmy, które mogą okazać się potrzebne, gdy strona zacznie przyciągać nowych klientów. Oferujemy kompleksowe opracowanie strategii promocji firmy zarówno w internecie, jak i poza nim. Najważniejsze dla nas jest zawsze zadowolenia klienta. Nasza opieka nad stroną www obejmować może między innymi: aktualizację, rozbudowę, zmiany funkcjonalne, zmiany w szacie graficznej, rejestrowanie domen i kont e-mail. Oferujemy również przejęcie i prowadzenie już gotowej strony www, uaktualnianie informacji na niej zawartej oraz dodawanie nowych działów.

W ramach opieki nad stroną www proponujemy także pozycjonowanie strony www. Pozycjonowanie stron www jest bardzo skuteczną, a przy tym nienatrętną i tanią formą promocji. Polega na zastosowaniu szeregu technik i zabiegów prowadzących do podwyższenia pozycji danej strony internetowej w wynikach wyszukiwania. Osiągając bardzo wysoką pozycję strony www w wynikach wyszukiwania, przyciągniesz przeciętnie od kilkuset do kilkunastu tysięcy odwiedzających miesięcznie, a to w prosty sposób przekłada się na zysk.

powrót do listy pytań WHITEart
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42