Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
tlobramkapilkapilkalewyprawyprawyprawyprawyprawy
Faq

Najczęstsze pytania - identyfikacja wizualna

Poniżej lista odpowiedzi na pytania dotyczące identyfikacji wizualnejIle czasu trwałoby zaprojektowanie logotypu oraz podstawowych materiałów firmowych (wizytówka, papier, koperta, itp.)?

Zazwyczaj nie przekraczamy 1 tygodnia od momentu otrzymania zamówienia do przedstawienia pierwszych wersji projektów. Czas dalszej pracy nad identyfikacją wizualną jest trudniejszy do określenia, gdyż zależy od wielu czynników, takich jak wymagania klienta, ilość poprawek dokonywanych w trakcie wspólnego omawiania projektów, ilość wersji logotypu. Przy sprawnej współpracy projekt logo i opracowanie podstawowego zestawu materiałów firmowych powstaje bardzo szybko, w około 2 tygodnie podstawowa identyfikacja wizualna jest gotowa – logotyp, wizytówki, papier firmowy, koperty, itp.

W budowaniu systemu identyfikacji wizualnej pośpiech nie jest wskazany. Pamiętajmy, że opracowanie dobrej identyfikacji wizualnej to skomplikowany proces, wymagający szczegółowej analizy konkurencji. Logo firmy ma stanowić jej wizytówkę, przepustkę do zdobywania nowych klientów i do pozostania w ich pamięci. Logo razem z materiałami firmowymi buduje w umyśle klienta wizerunek (identyfikację wizualną) firmy. Projektując logo i materiały firmowe musimy więc dołożyć wszelkich starań, aby ten wizerunek wzbudzał zaufanie. Warto zadbać o to na początku, gdyż działania związane z identyfikacją wizualną przyniosą firmie w przyszłości wymierne korzyści.

powrót do listy pytań WHITEart
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42
Copyright © Studio Whiteart