Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
pytania - wizerunek firmy
tlobramkapilkapilkalewyprawyprawyprawyprawyprawy
Faq

Najczęstsze pytania - strony internetowe

Poniżej lista odpowiedzi na pytania dotyczące stron internetowychCzy jesteście w stanie zaprojektować stronę www w kilku wersjach językowych?

Oczywiście. Projektujemy strony www także w różnych wersjach językowych. W tym zakresie proponujemy pomoc – współpracujemy z profesjonalnymi biurami tłumaczeń i tłumaczami przysięgłymi. Projektując stronę www, która ma docelowo funkcjonować w kilku wersjach językowych, musimy otrzymać dość wcześnie kompletny tekst, aby tłumacze zdążyli wykonać tłumaczenie. Na tym etapie niezwykle ważne jest, aby ograniczyć do minimum poprawki w tekście.

Jesteśmy ukierunkowani na profesjonalną i kompleksową obsługę klienta. Oferujemy kompleksową obsługę reklamową firm w zakresie usług kreatywnych i promocji w internecie. Służymy naszą pomocą w najskuteczniejszej formie promocji w internecie, jaką jest pozycjonowanie strony www. Należy pamiętać, że pozycjonując musimy wykonać osobną pracę optymalizacyjną dla każdej wersji językowej strony internetowej. Optymalizacja pod kątem słów kluczowych to nieodłączny element pozycjonowania strony www.

powrót do listy pytań WHITEart
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42