Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
szybki kontakt
tlobramkapilkapilkalewyprawyprawyprawyprawyprawy
Faq

Najczęstsze pytania - identyfikacja wizualna

Poniżej lista odpowiedzi na pytania dotyczące identyfikacji wizualnejCzy można zamówić projekt logo, a potem samemu wykorzystywać je w różnych materiałach reklamowych?

Tak, oczywiście, że można, jednak wiąże się to z dużym ryzykiem. Logo opracowane razem z profesjonalną księgą identyfikacji wizualnej jest szczegółowo opisane pod względem kolorystyki, grubości linii, odległości, pola ochronnego logo i dopuszczalnych teł i form występowania logo. Bardzo łatwo złamać te zasady nie będąc specjalistą w dziedzinie projektowania graficznego. Odpowiednio przygotowany profesjonalista zrobi to lepiej, unikając kosztownych prób i błędów.

Należy pamiętać, że identyfikacja wizualna firmy działa cały czas. Codziennie ktoś ma kontakt z Twoimi materiałami reklamowymi i wyrabia sobie zdanie na temat firmy. Trzeba konsekwentnie stosować zasady opracowane w księdze identyfikacji wizualnej, inaczej rozmyją się one i nagle okaże się, że początkowo spójny wizerunek firmy gdzieś się rozproszył. Wypracowanie czytelnych zasad identyfikacji wizualnej ma szczególne znaczenie w przypadku, gdy różne firmy reklamowo-projektowe obsługują jedną firmę. Szkoda pracy włożonej w opracowanie systemu identyfikacji wizualnej, jeśli potem firma ma włożyć księgę identyfikacji wizualnej do szuflady.

powrót do listy pytań WHITEart
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42
Copyright © Studio Whiteart