Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
pytania - wizerunek firmy
tlobramkapilkapilkalewyprawyprawyprawyprawyprawy
Faq

Najczęstsze pytania - strony internetowe

Poniżej lista odpowiedzi na pytania dotyczące stron internetowychChcę mieć stronę www z modułem do aktualizacji treści. Czy stosujecie techniki, które to umożliwiają?

Tak. Stosujemy system CMS (System Zarządzania Treścią), który pozwala niedoświadczonym użytkownikom z łatwością zarządzać i edytować własną stronę internetową z poziomu przeglądarki www przez specjalnie przygotowany w tym celu panel administratora. System CMS opiera się na systemach baz danych i języku programowania PHP. Dzięki CMS sam będziesz mógł w prosty i intuicyjny sposób zmieniać informacje zawarte na swojej stronie www, dodawać nowe podstrony, aktualności, usuwać nieaktualne dane. CMS to bardzo przyszłościowy i coraz bardziej popularny typ stron internetowych.

Modułowa budowa naszych systemów pozwala na wzbogacanie ich w oprogramowanie zwiększające atrakcyjność i funkcjonalność serwisów. Wdrażamy moduły takie jak wyszukiwarki, formularze kontaktowe, mapy dojazdu, galerie, systemy płatności, komentarze, ankiety, chaty, biuletyny, kanały RSS, mapy serwisu, księgi gości, systemy rezerwacji i inne.

Oferujemy opiekę nad stroną www, która obejmować może między innymi: aktualizację, rozbudowę, zmiany funkcjonalne, zmiany w szacie graficznej, rejestrowanie domen i kont e-mail. Oferujemy również przejęcie i prowadzenie już gotowej strony www, uaktualnianie informacji na niej zawartej oraz dodawanie nowych działów. Ponadto proponujemy także pozycjonowanie strony, czyli wykonanie szeregu technik i zabiegów prowadzących do podwyższenia pozycji Twojej strony internetowej w wynikach wyszukiwania

powrót do listy pytań WHITEart
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42