Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
tlobramkapilkapilkalewyprawyprawyprawyprawyprawy
Faq

Najczęstsze pytania - identyfikacja wizualna

Poniżej lista odpowiedzi na pytania dotyczące identyfikacji wizualnejFirma działa na rynku od kilku lat i zastanawiam się, czy już czas na odświeżenie wizerunku?

Wizerunek firmy (identyfikacja wizualna) powinien oddawać ducha współczesności i w ten sposób zapewnić firmie powodzenie rynkowe. Co parę lat warto ponownie go przemyśleć i wprowadzić pewne zmiany. Wykonujemy taką usługę – jest to tzw. lifting wizerunku. Przystosowujemy stare logotypy do nowych trendów, nadajemy nowoczesną linię i poprawiamy niedoskonałości. Prawdopodobnie w ciągu paru lat Twoja firma rozwinęła się, być może rozszerzyła zakres działalności. To bardzo dobry powód, aby wprowadzić zmiany w wizerunku w celu unowocześnienia spostrzegania firmy przez klientów.

Z przeprowadzaniem liftingu logo należy działać ostrożnie. Zdarza się, że gruntowna zmiana lepiej odda przemiany w charakterze firmy, jednak należy bardzo szczegółowo przeanalizować wszystkie za i przeciw radykalnemu przeprojektowaniu logo. Utrzymanie ciągłości także może okazać się opłacalne, zwłaszcza w przypadku znanych od lat marek o mocnej tradycji.

W ramach liftingu logo wykonujemy także wersje okolicznościowe logo, np. specjalną sympatyczną modyfikację świąteczną, którą zamieścisz na kartkach z życzeniami wysyłanymi do klientów. Ponadto zajmujemy się rozbudową logo do spójnego systemu logotypów.

powrót do listy pytań WHITEart
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42
Copyright © Studio Whiteart