Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
pytania - wizerunek firmy
tlobramkapilkapilkalewyprawyprawyprawyprawyprawy
Faq

Najczęstsze pytania - strony internetowe

Poniżej lista odpowiedzi na pytania dotyczące stron internetowychChciałbym mieć w pełni animowaną stronę www prezentującą produkt. Czy realizujecie takie zamówienia?

Oczywiście i to z dużą przyjemnością. Animacja daje przecież nieograniczoną swobodę twórczą. Stworzymy animację wykorzystując możliwości technologii flash. To wiodąca na rynku aplikacja pozwalająca na realizację animacji metodą poklatkową, z zastosowaniem plików graficznych i muzycznych. Technologia flash jest doskonałym narzędziem do tworzenia publikacji multimedialnych na potrzeby strony www. Ponadto dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii możemy zagwarantować, iż Twoja animowana strona będzie ładowała się szybko i działała bez opóźnień.

Niestety należy pamiętać, że całkowicie animowane strony www są wciąż jeszcze trudne do pozycjonowania. Pozycjonowanie stron to działania, których celem jest umieszczenie danej witryny na wskazanych pozycjach w wynikach wyszukiwania w popularnych wyszukiwarkach internetowych za pomocą określonych słów kluczowych, związanych z tematyką witryny. Efektem skutecznego pozycjonowania jest zwiększona liczba odwiedzin strony przez docelową grupę internautów. Często jest to wzrost nawet o kilkaset procent.

powrót do listy pytań WHITEart
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42