Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
pytania - wizerunek firmy
tlobramkapilkapilkalewyprawyprawyprawyprawyprawy
Faq

Najczęstsze pytania - strony internetowe

Poniżej lista odpowiedzi na pytania dotyczące stron internetowychBardzo podoba mi się konkretna strona internetowa konkurencji. Chciałbym mieć podobną stronę, tak samo dobrą. Czy zaproponujecie mi jakieś rozwiązanie?

Nie ma przecież idealnej strony www – zawsze można zrobić lepszą. Tylko oryginalne rozwiązania potrafią intrygować ludzi i zwracać uwagę swoją niepowtarzalnością – i takie właśnie strony www staramy się tworzyć. Zawsze można zaproponować świeże podejście do tematu, spojrzenie na zagadnienie z „innej” strony, poszukanie innego sposobu przedstawienia tematu. Po szczegółowej analizie strony www, która podoba się klientowi, jesteśmy w stanie wyobrazić sobie jego potrzeby i nazwać oczekiwania. Wtedy tworzymy niekonwencjonalny projekt graficzny – w 99% przypadków trafiamy w 10-tkę.

Od lat współpracujemy z wieloma firmami i pomagamy im intensywnie się rozwijać wykorzystując w tym zakresie możliwości internetu. Przez ten okres zbudowaliśmy i wypromowaliśmy ich wizerunek (identyfikację wizualną i tożsamość on-line) od podstaw, przyczyniając się do ich intensywnego rozwoju za pomocą internetu. Fachowo doradzamy jak najlepiej stworzyć profesjonalny wizerunek firmy w internecie. Dostarczamy najwyższej jakości usługi internetowe. Współpracując z nami zapewnisz swojej firmie przewagę nad konkurencją. Nasza praca spotyka się z uznaniem wśród firm, które nawiązały z nami współpracę – firmy, które podjęły współpracę z nami zlecają nam zarówno realizacje nowych projektów, jak i opiekę nad już istniejącymi serwisami.

powrót do listy pytań WHITEart
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42