Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
tlobramkapilkapilkalewyprawyprawyprawyprawyprawy
Faq

Najczęstsze pytania - fotografia reklamowa

Poniżej lista odpowiedzi na pytania dotyczące fotografi reklamowejCzy możecie wykonać zdjęcia w firmie klienta?

Tak, naturalnie. Tworzymy fotografie w miejscu u klienta, jak i również w innych ciekawych lokalizacjach. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem fotograficznym, który pozwala na wykonywanie zdjęć w różnych warunkach. W razie takiej potrzeby umawiamy się z klientem, przyjeżdżamy i realizujemy na miejscu sesję fotograficzną. Jesteśmy w stanie wykonać serię fotografii przedstawiających firmę zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz. Jeśli warunki we wnętrzach tego wymagają, stosujemy dodatkowe oświetlenie pomieszczeń.

Fotografia korporacyjna jest szczególnym gatunkiem fotografii. Polega ona na kształtowaniu pozytywnego wizerunku firmy, korporacji itd. poprzez fotografię. Na ogół są to portrety kadry zarządzającej, zdjęcia pracowników firmy podczas pracy. Dzięki temu firma może dać się poznać szerszej publiczności, przestaje być bezosobową „firmą”. Fotografie korporacyjne są zwykle potem wykorzystywane w katalogach, ulotkach, folderach promocyjnych, stronach internetowych, prezentacjach multimedialnych, informatorach rekrutacyjnych.

powrót do listy pytań WHITEart
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42
Copyright © Studio Whiteart