Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
szybki kontakt
tlobramkapilkapilkalewyprawyprawyprawyprawyprawy
Faq

Najczęstsze pytania - identyfikacja wizualna

Poniżej lista odpowiedzi na pytania dotyczące identyfikacji wizualnejCzy warto opracować księgę identyfikacji wizualnej?

W zasadzie to nawet trzeba to wykonać. W szanującej się firmie nie może zabraknąć systemu identyfikacji wizualnej – od tej normy nie ma odstępstw. Zdefiniowana i ukierunkowana przez strategię identyfikacja marki dostarcza elementy identyfikacji wizualnej wyrażające osobowość i wartości firmy. Prawidłowo zbudowany system identyfikacji wizualnej zmienia logo firmy i nazwę w bodźce wywołujące natychmiastowe rozpoznanie firmy w świadomości odbiorcy. Dobrze dobrana paleta kolorów, odpowiedni system wizualny i werbalny branding (np. slogan reklamowy) to podstawa, by skutecznie trafić do klienta i czytelnie przedstawić mu cele przedsiębiorstwa.

Poza tym dzięki gotowym i zespolonym wzorcom opracowanym w księdze identyfikacji wizualnej firma obniża koszty, a także oszczędza czas – np. kiedy zaistnieje potrzeba, aby wydać szybko i tanio ulotkę promującą jakąś usługę i musisz skorzystać z usług przypadkowej agencji projektowej. Brak opracowanego spójnego systemu identyfikacji wizualnej narazi Cię wówczas na koszty oraz na ryzyko destabilizacji wizerunku Twojej firmy. Dlatego stworzenie jasnych zasad identyfikacji wizualnej ma szczególne znaczenie w przypadku, gdy różne firmy reklamowo-projektowe obsługują jedną firmę.

powrót do listy pytań WHITEart
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42
Copyright © Studio Whiteart