Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
pytania - wizerunek firmy
tlobramkapilkapilkalewyprawyprawyprawyprawyprawy
Faq

Najczęstsze pytania - strony internetowe

Poniżej lista odpowiedzi na pytania dotyczące stron internetowychJak przebiega proces zatwierdzania i akceptacji tworzonej dla mnie zamówionej strony www?

Po zatwierdzeniu przez klienta projektu strony www, tworzymy kolejne podstrony serwisu www, które umieszczamy na serwerze testowym. W wyznaczonym miejscu klient może obejrzeć i sprawdzić wykonywaną dla niego stronę. Jest to czas na wprowadzanie poprawek i dodatkowych funkcji do serwisu www. Po akceptacji, kończymy programowanie strony www, a wtedy ponownie trafia ona na serwer testowy. Po ostatecznej akceptacji strona internetowa pojawia się w sieci pod właściwym adresem.

To nie wszystko. Po ukończeniu strony www możemy przejść do realizacji usług dodatkowych np. hosting, opieka nad serwisem, promocja strony www poprzez pozycjonowanie jej w wyszukiwarkach internetowych, mailing, kampanie banerowe i inne.

Dbamy o to, aby najnowsze technologie i trendy rozwoju globalnej sieci służyły naszym klientom. Dlatego szczególną uwagę zwracamy na funkcjonalność i estetykę naszych produktów. Wykorzystując nasze doświadczenie doradzamy jak skutecznie zaplanować, stworzyć i rozwijać pozytywny wizerunek Twojej firmy w internecie.

powrót do listy pytań WHITEart
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42