Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
pytania - wizerunek firmy
tlobramkapilkapilkalewyprawyprawyprawyprawyprawy
Faq

Najczęstsze pytania - strony internetowe

Poniżej lista odpowiedzi na pytania dotyczące stron internetowychW jaki sposób mogę wypromować moją stronę www w internecie?

Jest kilka sposobów promowania strony www w internecie. Jeden to wykupienie miejsca na popularnych portalach internetowych (tzw. linki sponsorowane). To dobry sposób na to, aby użytkownik zauważył Twoją stronę www, jednak niekoniecznie doskonały, aby nabrał do niej zaufania, gdyż pojawi się ona obok naturalnych wyników wyszukiwania. Bardziej naturalną formą promocji w sieci jest pozycjonowanie strony www. Pozycjonowanie umieszcza stronę na wysokich pozycjach w naturalnych wynikach wyszukiwania. To tania i nienatrętna forma reklamy w internecie. Kolejnym rodzajem reklamowania strony www w sieci są animowane banery reklamowe. Nieustannie podnoszone standardy wizualne i technologiczne dla banerów spowodowały, że jest to bardzo popularne narzędzie wykorzystywane w kampaniach internetowych marek czy produktów. Często stosuje się też mailing. To skuteczna forma dotarcia z ofertą reklamową do szerokiego grona potencjalnych klientów. Polega na przesyłaniu do ściśle określonej grupy użytkowników informacji ważnych z punktu widzenia firmy. Rozsyłana wiadomość e-mailowa może być wysyłana w postaci tekstu lub w atrakcyjnej formie graficznej (pobieranie grafiki z serwera).

powrót do listy pytań WHITEart
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42