Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
projektowanie graficzne
wizerunek firmytworzenie wizerunku firmkreacja wizualnaskuteczna identyfikacja markichmurkatożsamożć wizualnaprojektowanie identyfikacjiwizerunek markiidentyfikacja wizualnakreacja logo dla firmysymbo logo markiznak firmowy
Projektowanie
graficzne

Co wyróżnia nasze projekty graficzne?

Codziennie tysiące projektów graficznych toczy walkę o uwagę potencjalnego klienta.

Tylko naprawdę przemyślany projekt graficzny

ma szansę zostać zauważonym.

Na to, by oko klienta zatrzymało się na tworzonych przez nas materiałach reklamowych. Na sukces procesu projektowania (projekt graficzny)pracuje młody, kreatywny zespół ludzi z pasją, solidnym wykształceniem artystycznym oraz wielo letnim doświadczeniem w branży projektowej. Podczas projektowania staramy się ogarnąć wiele kwestii - przede wszystkim liczą się oczekiwania klienta, a nowoczesna kreacja graficzna jest zawsze odpowiedzią na nie.

Nasze realizacje
Identyfikacja wizualna, projektowanie
Projektowanie logo
Wizerunek marki, projektowanie logo
projektowanie identyfikacja wizualna
Pakiet reklamowy, projektowanie
Logo, materiały reklamowe, projektowanie graficzne
projektowanie identyfikacji wizualnej
Logo projektowanie, identyfikacja wizualna
tworzenie identyfikacji wizualnej

Potrzebujesz projektu graficznego?

Możemy zaprojektować wizerunek firmy i ...wiele więcejnapisz do nas
projektowanie graficzne

CO MOŻEMY ZAPROJEKTOWAĆ?

  • Materiały drukowane
  • Identyfikacja wizualna
  • Strony www
  • Prezentacje multimedialne

Nasze projekty wyróżnia:

projekty graficzne

1INDWIDUALNE PODEJŚCIE PROJEKTOWE

Każdy projekt graficzny to nowe wyzwanie, patrzymy na niego „oczami” Klienta, poprzez jego oczekiwania, potrzeby. Staramy się realizować niepowtarzalne koncepcje graficzne, które swoją indywidualnością przyciągają uwagę i skutecznie oddziałują na końcowego Klienta.

2NAWIĄZANIE DO IDENTYFIKACJI WIZUALNEJ KLIENTA

Tworząc projekt graficzny uwzględniamy wiele elementów, przede wszystkim zabiegamy, by projekt graficzny był spójny z całościową identyfikacją wizualną firmy. Zajmując się profesjonalnym tworzeniem wizerunku firm wiemy jak ważną sprawą jest, aby każdy powstający materiał reklamowy był kontynuacją wcześniej zaprojektowanej i przemyślanej linii projektowej.

3 NIEKONWENCJONALNE ROZWIĄZANIA GRAFICZNE

Staramy się dostarczać oryginalne rozwiązania (projekt graficzny), gdyż tylko takie potrafią intrygować ludzi i zwracać uwagę swoją niepowtarzalnością. Świeże podejście do procesu projektowania graficznego, spojrzenie na temat z „innej” strony, poszukiwanie innego sposobu przedstawienia tematu – w taki sposób tworzymy niekonwencjonalne projekty graficzne.

4 CZYTELNY I PRZEJRZYSTY UKŁAD GRAFICZNY

Pozytywny odbiór materiału reklamowego wpływa na jego sukces. Czytelność i przejrzystość projektu graficznego, właściwe podanie treści, są w tym przypadku decydujące. Tworząc projekt graficzny dbamy o właściwy dobór form graficznych. To właśnie takie „drobiazgi” jak krój czcionki, jej wielkość, sposób potraktowania przestrzeni, dobór kolorystyki, zdjęć... mogą sprawić, że potencjalni klienci będą chętniej korzystać z materiału reklamowego.

5PRZEMYŚLANA KONCEPCJA STRUKTURY I ZAWARTOŚCI

Doskonale wiemy, że każdy tworzony materiał reklamowy powinien, poza wysokimi walorami estetycznymi charakteryzować się gruntownie przemyślaną strukturą zawartości. Podział na logiczne części ułatwia późniejsze korzystanie z materiału reklamowego – znacznie łatwiej jest wyszukać konkretną treść.

Przykładowe nasze projekty graficzne materiałów reklamowych...

Projektowanie graficzne

Od 25 lat projektujemy z sukcesem profesjonalne materiały reklamowe dla firm. Stworzyliśmy setki, tysiące skutecznych kreacji graficznych. To dzięki nim firmy tak prężnie się rozwijają.Możemy pomóc Twojej firmie...JESTEŚ ZAINTERESOWANY PRACĄ Z NAMI?NAPISZ CO CIEBIE INTERESUJE
Szukasz profesjonalistów?
Rozpocznij z nami współpracę
CAPTCHA ImageReload
POPRAW błędne pola - zaznaczone na niebiesko
W czym możemy pomóc?
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42