Balaton

Branża — Budownictwo

Praca — foldery, broszury reklamowe

KLIENT

Balaton to kolejna prestiżowa inwestycja bydgoskiego dewelopera Arkady Invest. Iwestycja zaprojektowa z myślą o osobach chcacyh mieszkać w nowoczesnym i funkcjonalnym budynku o zdecydowanie podwyższonym standardzie. Inwestor zadbał ze szczególną dbałością o wszystkie detale.

WYZWANIE

Inwestycja Balaton charakteryzowała bardzo wysokiem standardem wykończenia, co miała za zadanie podkreślić nowa tożsamość wizualna i dalej idąca kampania promocyjna tej inwestycji budowlanej. Nowoczesne rozwiązania architektoniczne, wyszukane wykończenie plus zaawansowana technologia zastosowana w budynku, a ponadto wyjątkowo atrakcyjne położenie w sąsiedztwie bydgoskiego Balatonu sytuowały inwestycję Arkady Invest w sektorze ofert luksusowych, dla bardzo wymagających klientów. Wyzwaniem dla naszych grafików było uwypuklenie tych cech.

REALIZACJA

Przystępując do pracy nad wizerunkiem Balatonu postawiliśmy na prostotę, aby maksymalnie uwypuklić prestiż oferowanych apratmentów. Czystość formy i wyrachowany minimalizm grafiki uznaliśmy jako klucz do sukcesu. Kolorem dominującym uczyniliśmy czerń w połączeniu ze starym złotem. Stworzyliśmy logo inwestycji oparte o prostą, indywidualnie zaprojektowaną czcionkę, w którą wkomponowany został graficzny element symbolizujący budynek mieszkalny. Oryginalnym zabiegiem w kreowaniu linii graficznej było wykorzystanie typografii jako elementu graficznego konstruującego kompozycję. Pragnęliśmy nadać marce charakterystyczną i unikalną tożsamość wizualną, dlatego – oprócz mocnych brył i nowoczesnej typografii – ważnym elementem identyfikacji uczyniliśmy znak graficzny zawarty w logo marki. Wyrafinowana, minimalistyczna prostota designu została bardzo pozytywnie przyjęta zarówno przez naszego klienta, jak i przez rynek.

ZADANIA WYKONANE
  • logo firmy
  • księga znaku
  • identyfikacja wizualna
  • folder reklamowy
  • ulotki reklamowe
  • reklama prasowa
  • folder inwestycji
  • banery
  • billboardy
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Zamów teraz projekt folderu inwestycji deweloperskiej

Wbrew pozorom projekt folderu inwestycji deweloperskiej jest bardzo ważnym elementem marketingu i wizerunku firmy działającej na rynku nieruchomości. Dlatego planując kolejną inwestycje, trzeba mieć w świadomości konieczność opracowania solidnej kampanii na potrzeby tego konkretnego przedsięwzięcia. Jednym z ważnych tu elementów jest bez wątpienia folder inwestycji. Wykonać go można na wiele różnych sposobów, zgodnie z oczekiwaniami zamawiającego, zgodnie z jego wizerunkiem. Pytanie tylko – kiedy najlepiej to zrobić i kto powinien zająć się wykonaniem takiego folderu inwestycji deweloperskiej?

strzałka

Kiedy zamówić projekt folderu inwestycji deweloperskiej?

Deweloperzy często pytają, kiedy jest właściwy moment, aby zamówić folder reklamowy inwestycji dla nowej budowy. Chcą zrobić to dobrze, aby produkt ten w ogóle był jeszcze przydatny i pomógł im w sprzedaży nieruchomości. Do tego w końcu ma służyć. Tak więc nie ma co zwlekać ze złożeniem zamówienia i odkładać czynności na później. Im szybciej zamówi się foldery, tym lepiej dla określonej inwestycji. Dotrą na czas, a później będzie można już zająć się całą resztą, czyli promocją nieruchomości oraz sprzedażą mieszkań. Jeżeli inwestor wie już, co to będzie za inwestycja, ma też zdjęcia wizualizacji tego obiektu, a także informacje dotyczące powierzchni, wykonania i wykończenia oraz okolicy, może już pomyśleć o produkcji folderów. Teraz mieszkania kupuje się zdecydowanie szybciej, niż się je buduje. Jeszcze nie są realnie wybudowane, a już brakuje wolnych lokali. Dlatego ten reklamowy folder musi być wykonany wcześniej. Trzeba też dobrze przemyśleć kwestię tego, komu zostanie wręczony, do jakich rąk trafi. Profesjonalny projekt folderu inwestycji pomoże zdobyć klientów szybko i skutecznie. Tak więc w momencie zatwierdzenia wszystkich planów inwestycyjnych warto już pomyśleć o przygotowaniu projektu, a następnie druku folderów reklamowych dla konkretnego przedsięwzięcia, konkretnej nieruchomości.

strzałka

Kto najlepiej wykona folder nowej inwestycji budowlanej?

Trzeba przyznać, że projekt folderu nowej inwestycji budowlanej nie jest prostym zadaniem. Wymaga wykonania szeregu prostych i skomplikowanych czynności, prowadzących do uzyskania produktu wysokiej jakości, który jest estetyczny, współgra z wizerunkiem firmy oraz obowiązującymi trendami. Można w sumie zająć się tym samodzielnie, gdyż programy przeznaczone do tworzenia grafiki są ogólnodostępne, a drukarnia chętnie zrealizuje każdy projekt. Jednak to nie jest dobre rozwiązanie. Dużo lepiej jest zlecić projekt folderu nieruchomości osobie, która zna się na tym dużo lepiej. Świetnym wyjściem będzie tu profesjonalna agencja reklamowa. Firma ta ma własne studio graficzne, w którym zatrudnia najlepszych grafików. Posiada też dział produkcji, gdzie drukuje poszczególne elementy i składa je w jedną, estetyczną całość. Zlecając tworzenie folderu właśnie tym fachowcom można mieć pewność, że produkt zostanie zrealizowany od początku do końca spójnie, czyli ogólnie rzecz ujmując, będzie bardzo dobrze wyglądał. Usługi te nie należą do najtańszych, ale czy cena ma tu jakiekolwiek znaczenie? Zdecydowanie nie. Liczy się jakość, jakość i jeszcze raz atrakcyjny wygląd wizualny tego produktu. W końcu to folder, który ma sprzedawać.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42