Art Mada

Branża — Dekoracja wnętrz

Praca — foldery, broszury reklamowe

KLIENT

Art Mada to bezpośredni dystrybutor wysokiej jakości produktów z Madagaskaru. W ofercie posiada tylko wyselekcjonowane, ręcznie robione produkty – od biżuterii, poprzez tekstylia, kamienie szlachetne, po dekoracyjne bibeloty, rzeźby i meble.

WYZWANIE

Wykrystalizowanie tożsamości to było podstawowe wyzwanie jakie stało przed nami. Art Mada potrzebowała wyrazistego wizerunku, praca nad zaprojektowaniem jego była dla nas wyjątkowo inspirujące. Sposób prezentowania marki miał podkreślić egzotykę i artystyczne walory oferty. Miał być oryginalny, inny, wyróżniający się z szerokiej oferty wzorniczej. Miał też uwypuklać element rękodzieła, jako że oferta Art Mady oparta jest tylko o naturalne wyroby, ręcznie robione przez ludzi zamieszkujący wyspę Madagaskar. Wcześniej takiej oferty jak produkty Art Mady na rynku polskim jeszcze nie było.

REALIZACJA

Projektując logo i cały wizerunek dla Art Mady postawiliśmy na „etniczność” i ilustrację nawiązującą do afrykańskich rysunków. Surowość linii graficznej widać w każdym zaprojektowanym przez nas elemencie. Nierówne, jakby „wykute” w kamieniu logo trafnie oddaje „ducha” tematu – naiwne i wyrafinowane zarazem, proste i niepowtarzalne – jak produkty z Madagaskaru. W całej linii graficznej zastosowaliśmy kolorystykę zachodzącego słońca połączoną z bardzo głębokim, niemal czarnym brązem. Zaprojektowaliśmy specjalną typografię, nawiązującą do ręcznego pisma „patykiem na piasku”, która była wykorzystania do ważniejszych podkreślenia ważniejszych elementów w prezentacji. Motywem wiodącym w całej linii graficznej są „proste”, odwołujące się do kultury etnicznej rysunki przedstawiające sceny z życia ludzi na Madagaskarze tj. specyficzna roślinność, ukształtowanie terenu, wszędzie widoczne zebu, ludzie skąpo odziani, kobiety noszące naczynia na głowie itp.

Praca na wizerunkiem, tworzeniem nowej marki zaowocowała opracowaniem całkiem sporego pakietu prezentacji oferty firmy Art Mada. Co najważniejsze - udało się wyraźnie wypozycjonować firmę jako kompetentnego importera sztuki rękodzielniczej z Madagaskaru. Oferta naszego klienta wzbudziła wielkie zainteresowanie na specjalistycznych targach.

ZADANIA WYKONANE
 • logo marki
 • spójny wizerunek firmy
 • materiały biurowe (tj. wizytówki, papier firmowy, koperty itp.)
 • bardzo rozległa sesja zdjęciowa (kilkaset produktów – ujęcia aranżowane, jak i pojedyncze produkty ręcznie tworzone)
 • odrębne foldery prezentujące w „swojskim” klimacie każdą z grup wyrobów z Madagaskaru
 • segregator reklamowy
 • opakowanie na szal
 • roll-up
 • strona www
 • sklep internetowy
 • prezenter na biżuterię etniczną
REFERENCJE
list polecający
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Folder firmy reklamowy to doskonała promocja marki

Promocja firmy to rzecz niezbędna, by przebić się na wolnym rynku i dotrzeć do prawdopodobnych odbiorców ewentualnie współpracowników biznesowych. Zatem w tym celu wykonaliśmy szczególny katalog firmowy, jaki prezentuje bardzo ważne informacje o naszej działalności, a zarazem przyciąga wzrok dzięki atrakcyjnemu pomysłowi. Wysoka jakość materiału powoduje, że każdy kto weźmie folder promocyjny do ręki od razu ma poczucie, że zapoznaje się z ofertą dobrej marki.

strzałka

Jak stworzyliśmy projekt graficzny katalogu?

Aby mieć pewność, że foldery a4 będą prawidłowo komponować się z naszą branżą, stworzyliśmy wyjątkowy projekt graficzny. Zarówno kolory jak i grafiki zawarte na folderze promocyjnym są związane są z wizerunkiem firmy, jej logiem oraz rodzajem firmy. Należy przyznać, że dobrany do szaty wizualnej marki produkt reklamowy jest dużo czytelniejszy dla odbiorcy. Zarazem w ten sposób dajemy sygnał, że w firmie panuje harmonia, a wszystko ma swoje ustalone miejsce. W relacjach biznesowych oraz z kontrahentami to ogromnie istotne atuty.

strzałka

Foldery a4 reklamowe się opłacają

Aby wybić się na rynku, zwrócić na siebie uwagę, wiemy że materiały reklamowe muszą być dobrej jakości. Kompletnie inaczej trzyma się w dłoni katalog firmowy, jaki wykonany jest z właściwej jakości materiałów. Postawiliśmy także na trafną kreację graficzną, dołożenie grafik oraz zdjęć, które są spójne z wizerunkiem marki i stawiają firmę w dobrym świetle. Dobre opracowanie graficzne jest niezmiernie bardzo ważne, by katalog reklamowy pozostawił najlepsze możliwe wrażenie na nabywcach.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42