Iglotech

Branża — Przemysł, produkcja

Praca — foldery, broszury reklamowe

Zaprojektowaliśmy kompleksowy pakiet materiałów reklamowych utrzymany w indywidualnej linii graficznej rozwijającej identyfikację wizualną firmy. Zadaniem pakietu było podniesienie prestiżu firmy, wyróżnienie się jej oferty na rynku i umocnienie wizerunku. Dzięki przemyślanej strukturze i indywidualnej, nowoczesnej kreacji graficznej pakiet materiałów reklamowych firmy przedstawia ją jako dynamicznego, rozwojowego i godnego zaufania partnera biznesowego

Zobacz zrealizowane prace
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Folder a4 reklamowy to doskonała promocja firmy

Promocja marki to rzecz niezbędna, by przebić się na wolnym rynku i trafić do możliwych kontrahentów lub partnerów biznesowych. Toteż w tym celu stworzyliśmy specjalny folder a4 firmowy, który przedstawia niezwykle istotne dane o naszej działalności, a równocześnie przyciąga wzrok dzięki interesującemu pomysłowi. Dobra jakość materiału sprawia, że każdy kto weźmie katalog do ręki od razu ma poczucie, że zapoznaje się z ofertą solidnej firmy.

strzałka

Jak wykonaliśmy projekt broszury reklamowej?

Aby mieć pewność, że katalogi reklamowe będą prawidłowo komponować się z naszą branżą, stworzyliśmy szczególny projekt graficzny. Zarówno kolory jak i grafiki zawarte na folderze promocyjnym są związane są z wizerunkiem firmy, jej logiem oraz rodzajem biznesu. Należy uznać, że dobrany do szaty wizualnej marki produkt reklamowy jest dużo czytelniejszy dla odbiorcy. Jednocześnie w ten sposób dajemy sygnał, że w firmie panuje harmonia, a wszystko ma swoje ustalone miejsce. W stosunkach biznesowych oraz z nabywcami to niezwykle ważne atuty.

strzałka

Foldery a4 reklamowe się opłacają

Aby wybić się na rynku, zwrócić na siebie atencję, wiemy że materiały promocyjne muszą być właściwej jakości. Całkowicie inaczej trzyma się w dłoni folder firmowy, który wykonany jest z dobrej jakości materiałów. Postawiliśmy także na odpowiednią kreację graficzną, dołożenie grafik oraz zdjęć, jakie są spójne z wizerunkiem firmy i stawiają firmę w dobrym świetle. Solidne opracowanie graficzne jest bardzo ważne, by katalog reklamowy pozostawił najlepsze możliwe wrażenie na odbiorcach.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42