Stocznia Wojenna

Branża — Przemysł, produkcja

Praca — foldery, broszury reklamowe

WYZWANIE

Naszym tematem było zaprojektowanie wizerunku spółki, począwszy od zaprojektowania logotypu, tak aby w kolejnych fazach zająć się pracami związanymi z kreacją pozostałych materiałów identyfikacyjnych – foldery a4 reklamowe, ulotki dl, teczki, grafiki promocyjne, strona internetowa, itp. Nasza praca miała na celu utworzenie współczesnego, twórczego, a jednocześnie niezmiernie fachowego wizerunku. Trudność w pracy nad tożsamością wizualną dla firmy polegała w głównej mierze na opracowaniu konsekwentnej, wszechstronnej linii graficznej, która będzie porządnie działać pod wielorakie kanały działań marketingowych i sprzedażowych. Odbiorca oczekiwał od nas opracowania czystego i prostego przekazu, który idealnie wpasowuje się w branżę, w której funkcjonuje.

REALIZACJA

Prace nad wizerunkiem marki zaczęliśmy od bardzo znaczącego elementu identyfikacji firmy czyli logo firmy. Symbol spółki, który został stworzony to prosty i nowoczesny znak oraz prawidłowo dopasowana typografia, który swoją budową idealnie wpasowuje się w branżę klienta. Kolorystyka logo firmy uwydatnia fachowość działań przedsiębiorstwa i dynamikę działania. Logo miało być proste i wyraziste, ale też przejawiać cechy dynamiki odpowiedniej dla przedsiębiorstwa. Nowoczesność logo firmy osiągnęliśmy przez użycie dobrej konstrukcji. W toku kreacji wyłoniły się pewne kształty, linie, które zostały później wykorzystane przy projektowaniu pozostałych materiałów identyfikacji wizualnej. W kolejnym etapie prac zostały zaprojektowane materiały biurowe, broszury, reklamy oraz firmowa strona www. Zakończone prace zostały stworzone zgodnie z linią plastyczną wykrystalizowaną dla marki. Kolorystyka oraz symbol graficzny z logo wykorzystaliśmy jako motyw kluczowy, stał się czynnikiem konstrukcyjnym przy projekcie innych materiałów reklamowych. Materiały zostały opracowane z wykorzystaniem motywu przewodniego, tak aby w wymowny i świadomy sposób zaakcentować silną i widoczną kondycję marki w rynku. Trud włożonej pracy nad materiałami zaowocował kolejnymi zamówieniami, w ramach których zostały wykonane kalendarze firmowe ścienne, notesy a5 oraz inne gadżety promocyjne. Opracowana tożsamość wizualna ugruntowała pozycję marki w rynku i dała nowe możliwości rozwojowe.

ZADANIA WYKONANE
  • logo firmy
  • księga znaku
  • wizerunek, identyfikacja wizualna
  • materiały biurowe
  • kalendarz ścienny
  • gadżety firmowe<
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Folder reklamowy to świetna reklama marki

Reklama firmy to rzecz niezbędna, by przebić się na wolnym rynku i dotrzeć do potencjalnych odbiorców albo dostawców biznesowych. Wobec tego w tym celu wykonaliśmy specjalny folder a4 firmowy, jaki opisuje bardzo ważne dane o naszej działalności, a równolegle przyciąga wzrok dzięki interesującemu pomysłowi. Dobra jakość materiału sprawia, że każdy kto weźmie katalog reklamowy do ręki od razu ma poczucie, że zapoznaje się z propozycją porządnej firmy.

strzałka

Jak stworzyliśmy projekt firmowej broszury?

Aby mieć pełne przekonanie, że katalogi reklamowe będą prawidłowo komponować się z naszą branżą, stworzyliśmy specjalny pomysł graficzny. Zarówno odcienie jak i grafiki zawarte na folderze promocyjnym są powiązane są z wizerunkiem firmy, jej logiem oraz rodzajem działalności. Trzeba uznać, że pasujący do szaty wizualnej marki produkt reklamowy jest dużo czytelniejszy dla odbiorcy. Zarazem w ten sposób dajemy sygnał, że w firmie panuje harmonia, a wszystko ma swoje wyznaczone miejsce. W relacjach biznesowych oraz z nabywcami to bardzo istotne atuty.

strzałka

Foldery reklamowe się opłacają

Aby wybić się na rynku, zwrócić na siebie uwagę, wiemy że materiały reklamowe muszą być właściwej jakości. Całkowicie inaczej chwyta się w dłoni katalog firmowy, który wykonany jest z właściwej jakości materiałów. Postawiliśmy także na poprawną kreację graficzną, dołożenie grafik oraz zdjęć, jakie są spójne z wizerunkiem firmy i stawiają firmę w dobrym świetle. Solidne opracowanie graficzne jest niezmiernie bardzo ważne, by folder reklamowy pozostawił najlepsze możliwe wrażenie na odbiorcach.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42