Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
szybki kontakt
tlobramkalewylewylewylewyprawyprawy
Opakowania
reklamowe

Projektowanie serii opakowań

Produkty można podzielić na pojedyncze i występujące w zestawach. W projektowaniu serii opakowań najistotniejsze jest wyważenie podobieństwa między opakowaniami i różnic między nimi.

Seria musi być
  rozpoznawalna jako całośćChodzi nie tyle o wybranie przez konsumenta danego produktu, ile o zbudowanie w jego umyśle świadomości istnienia marki, mówiąc krótko - o jej rozpoznawalność. Właścicielowi marki zależy na tym, aby była ona konkurencyjna w danym sektorze, a jednocześnie, by była obecna na rynku jako grupa produktów.

Opakowanie dla firmy
Projekt opakowań
Opakowania firmowe, projekt
Profesjonalne opakowania firmowe
Projekty opakowań reklamowych
Opakowania, projekt i realizacja
Opakowanie firmowe produktu
Opakowanie dla firmy
Realizacje

Potrzebujesz projekt etykiety?

Możemy zaprojektować etykietę, opakowanie i ...wiele więcej.napisz do nas

Do wyróżnienia opakowania na rynku
może służyć wiele środków:

  • kolor
  • efekt (styl) fotograficzny
  • rodzaj rysunku
  • struktura opakowania
  • kształt opakowania
  • charakterystyczny element graficzny itp.

To wyobraźnia projektanta wyznacza granice w projektowaniu opakowania reklamowego. Jednak projektant zawsze musi pamiętać, do jakiej grupy klientów ma trafić, w jakiej branży opakowanie ma się sprzedać...Marka poprzez OBECNOŚĆ na rynku
komunikuje swój autorytet i fachowość
Seria opakowań, pudełka Ramzes

Seria opakowań tworzy
wizerunek marki

To cała seria - nie pojedyncze opakowanie, ale cała seria opakowań skumulowanych razem - ma wyróżniać markę wśród konkurencji. Czasem kreacja serii opakowań opiera się tylko na jednym kolorze, czasem na charakterystycznym elemencie graficznym … Możliwości są tak naprawdę nieograniczone.

Marka egzystuje w określonym środowisku
konkurencyjnym
, w pewnych ramach wypracowanych
i określonych charakterem danej branży.

Projektując serię opakowań musimy pamiętać
o tym, by wyróżnić markę
i jej wartości
na tle zastanej konkurencji.Łamiąc zasady przyjęte dla danej branży mamy szansę zwrócić uwagę na markę, jednak należy być w tym bardzo ostrożnym. Złamanie zbyt wielu takich zasad spowoduje, że marka zostanie przeoczona, gdyż nie będzie identyfikowana z grupą.
Przykładowe projekty naszych realizacji opakowania i etykiet produktu...

OPAKOWANIE produktu

Od 20 lat tworzymy opakowania reklamowe, etykiety dla produktu. Stworzyliśmy wiele etykiet na butelki, zarówno są to etykiety reklamowe na produkty spożywcze, jak i projekty dla innych branż.Możemy pomóc Twojemu produktowi...JESTEŚ ZAINTERESOWANY PRACĄ Z NAMI?NAPISZ CO CIEBIE INTERESUJE
O co zwykle pytają klienci?
Przed realizacją nowego projektu opakowania zapewne masz szereg pytań… Na kilka najważniejszych znajdziesz wyjaśnienie poniżej. Jeśli zabraknie odpowiedzi, to zapraszamy do kontaktu z nami.

Jak przebiega projektowanie etykiet czy opakowań?

Na finalny produkt jakim jest etykieta czy opakowanie produktu, składa się wiele działań. Po pierwsze należy określić klienta potrzeby, przeprowadzić analizę rynku oraz konkurencji. Określenie ceny za etykietę i ew. dostosowanie jej do możliwego budżetu. Następnie zamknięcie formalności, zaprojektowanie opakowań przez grafików, a na samym końcu przedstawienie ich klientowi i poddaniu ostatecznej ocenie. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do drukowania opakowań.

Projektowanie opakowań i etykiet - cennik od czego jest uzależniony?

W branży spożywczej, każdy produkt musi posiadać opakowanie i etykietę. Cena za projektowanie tych rzeczy jest zależna od wielkości zamówienia, zakresu pracy graficznej oraz ilości poświęconej pracy nad grafiką. W standardzie otrzymujecie Państwo od nas tworzenie projektu etykiety czy opakowania produktu, gdzie dodatkowo możemy wydrukować je niskim kosztem. Projekty graficzne nie należą do najtańszych, ale zapewniamy wysoka jakość oferowanych przez nas usług.
W jakiej formie otrzymam zaprojektowane opakowania produktu?
W standardzie klient otrzymuje od nas projekt graficzny etykiety bądź opakowania w formie elektronicznej. Jest to o tyle praktyczne rozwiązanie, że w każdym miejscu może go otworzyć i zaprezentować. Po skorzystaniu z dodatkowej usługi i wniesienia opłaty (ustalona cena), możemy owe etykiety czy opakowani dla Państwa wydrukować i w takiej formie dostarczyć pod wskazany wcześniej adres. Staramy się by nasze usługi były kompleksowe i najwyższej jakości.

Czy tworząc etykiety produktów spożywczych zajmiecie się moim wizerunkiem?

Zaprojektowanie odpowiednich etykiet i opakowań produktu to podstawowe działanie w promowaniu ich wizerunku. Określamy jednocześnie kto jest naszą grupą docelową i do kogo chcemy trafić. Od wielu lat współpracując z naszymi klientami, pomagamy im w tworzeniu wizerunku firmy, by dotrzeć do jak najszerszej grupy odbiorców. Wielokrotnie pomogliśmy naszym klientom wypromować swój produkt.
Czy zamawiając opakowania reklamowe czy etykiety produktów otrzymuje do niech prawa autorskie?
Oczywiście, że tak. Tworzenie etykiet na butelki jest pracą autorską. Prawa autorskie majątkowe przekazywane są po finalizacji całego zamówienia, za pomocą stosownej umowie. W trakcie rozwijania działalności gospodarczej możecie dobrowolnie wykorzystywać zaprojektowane przez nas grafiki oraz nanosić na nich zmiany bądź je zmieniać w dowolny sposób. W końcu zwiększenie sprzedaży wiąże się ze zmianami w firmie oraz jej wizerunku.

Tworzenie etykiet produktu spożywczego i ich cena?

W dzisiejszym świecie zwraca się uwagę na wygląd opakowań produktów, dlatego etykieta produktu spożywczego powinna być wizualnie przyjemna. W standardzie usług jest wykonanie projektu graficznego etykiet na butelki, a przy dodatkowej niskiej opłacie możemy je wydrukować. Niestety nie wykonujemy tanich projektów graficznych, w niskiej cenie, ale zapewniamy że jakość usług jest wysoka. Otrzymacie nowoczesny i kreatywny produkt etykiety produktu spożywczego.
Ile koncepcji zakłada projektowanie etykiet pod dany produkt?
Projektowanie etykiety pod dany produkt spożywczy to proces złożony i niekonwencjonalny. Projektując całościowo opakowanie staramy się by nasze rozwiązania nie były klasyczne i tradycyjne, tylko szukamy pomysłów nowoczesnych i ciekawych. Proponujemy 1-2 koncepcje graficzne. Omawiamy ich zalety i wady by kolejne tworzone etykiety spełniały oczekiwania. Naszą pracę staramy się wykonywać z najwyższą starannością.
Czy zaprojektowana etykieta produktu spełni moje oczekiwania?
Staramy się by nasze tworzenie etykiet na produkty były nowoczesne, oryginalne i przyciągały wzrok osób postronnych. Przed przystąpieniem do prac, odbywamy spotkanie z klientem w celu określenia jego wymagań, oczekiwań względem produktu. Wtedy unikniemy nieścisłości, a nasze koncepcje będą zbieżne z klienta, który finalnie otrzyma w pełni zadawalający go projekt etykiety produktu spożywczego.

Oryginalna etykieta produktu spożywczego i jego opakowanie

Produkując konkretny produkt spożywczy i inne, trzeba mieć nie tylko ciekawie wyglądające opakowanie, ale również często potrzebna jest etykieta na butelkę. Co prawda byłoby można zająć się ich samodzielną produkcją, ale to zwykle wiąże się z potrzebą zakupienia dodatkowych, nietanich urządzeń. Dlatego lepiej zlecić projektowanie etykiet, często niedrogie, a następnie wykonanie, komuś, kto już taki sprzęt ma i dysponuje doświadczeniem w tym zakresie. Tylko dzięki temu będzie można uniknąć wielu problemów i ewentualnych niepowodzeń. Profesjonalna, kreatywna i dobrze wykonana etykieta produktu to połowa sukcesu w sprzedaży. Dziś tak wielu ludzi ocenia produkty po zewnętrznym opakowaniu, wyglądzie.

strzałka

Tworzenie etykiet – projekt i druk

Firma, która oferuje tworzenie etykiet najczęściej proponuje zarówno projekt graficzny, jak i druk, czyli kompleksowe usługi. Warto za taką właśnie się rozejrzeć i w okolicy (Bydgoszcz, może Toruń czy Włocławek) z takich usług korzystać, ponieważ nie trzeba będzie szukać dwóch oddzielnych firm. Profesjonalista nie tylko zajmie się kreatywnym, oryginalnym projektem i solidnym, dobrej jakości drukiem, ale również przede wszystkim doradzi, w jaki sposób wyprodukować te produkty, aby przyciągały uwagę klientów. Porządna i często niedroga etykieta reklamowa na butelki powinna być wykonana z wysokiej jakości materiałów. Nadruk na takim materiale musi być wyraźny, ale niezbyt rażący wzrok. Eksperci zwykle prezentują przykłady znajdujące się w ich portfolio. Można tam zobaczyć przykłady ciekawych prac graficznych – materiały, foldery reklamowe i inne promocyjne prace. Wówczas można się na nich wzorować, choć trzeba przyznać, że graficy w dobrej firmie nie powielają projektów, a tworzą dla każdego klienta coś zupełnie innego, nowego. To bardzo duży plus, ponieważ dzięki temu etykieta produktu spożywczego jest kojarzona z konkretną firmą. Takie usługi dziś nie są drogie, a często proponowana niska cena przekonuje wielu producentów do korzystania z oferty podwykonawców z okolic Bydgoszczy. Zlecają tworzenie etykiet i opakowań komuś, kto już jest na to przygotowany i może tworzyć te produkty na szeroką skalę, praktycznie bez żadnych ograniczeń. To bardzo rozsądna decyzja.

strzałka

Tanie opakowanie reklamowe z etykietą

Samodzielne tworzenie opakowania dla swoich produktów byłoby bardzo kosztownym przedsięwzięciem. Dlatego dziś nikt nie robi tego na własną rękę. Raczej producenci żywności i innych produktów spożywczych decydują się na korzystanie z usług profesjonalistów, którzy nie tylko oferują solidne projektowanie etykiet na butelki, ale również opakowań wraz z kompleksowym ich wytworzeniem i to wszystko w dobrej, konkurencyjnej cenie. Profesjonalne opakowanie reklamowe pomaga w sprzedaży. Musi być wobec tego naprawdę dobrze wykonane. Swoje oczekiwania trzeba określić jeszcze na chwilę przed rozpoczęciem projektu, bo właśnie od tego zaczyna się produkcję. Kiedy projekt graficzny jest gotowy, trudno już cokolwiek zmienić, zwykle trzeba wszystko zaczynać od nowa. Zamawiając profesjonalne opakowanie należałoby poradzić się kogoś bardziej doświadczonego. Specjaliści z drukarni zawsze doradzają klientom, jakie opakowanie w tym przypadku będzie najlepsze, które pomoże z jednej strony zabezpieczyć znajdujący się wewnątrz towar, a z drugiej zaś będzie stanowiło jego ozdobę. Tak, jak tworzenie logo czy projektowanie etykiet na butelki, tak również tworzenie opakowań jest bardzo ważną sprawą. Trzeba w związku z tym poważnie zastanowić się nad tymi produktami.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42
Copyright © Studio Whiteart