Mosspol

Branża — Art. spożywcze

Praca — opakowania, etykiety reklamowe

Zaprojektowaliśmy kompleksowy pakiet materiałów reklamowych utrzymany w indywidualnej linii graficznej rozwijającej identyfikację wizualną firmy. Zadaniem pakietu było podniesienie prestiżu firmy, wyróżnienie się jej oferty na rynku i umocnienie wizerunku. Dzięki przemyślanej strukturze i indywidualnej, nowoczesnej kreacji graficznej pakiet materiałów reklamowych firmy przedstawia ją jako dynamicznego, rozwojowego i godnego zaufania partnera biznesowego

Zobacz zrealizowane prace

Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Efektywne opakowanie i etykieta reklamowa to podstawa

Zaprojektowaliśmy opakowanie dla marki z myślą o działaniach marketingowych i budowaniu świadomości biznesu. Kreując markę należy pod uwagę wziąć każdy szczegół jaki pokazujemy klientowi. Posiadanie spersonalizowanych do zakresu działalności opakowań, to klucz do wyrobienia przyjemnej dla oka identyfikacji wizualnej. Taki zabieg pomaga stopniowo budować rozpoznawalną markę wybijającą się w branży. Nasz nabywca działa na wielce konkurencyjnym rynku, w związku z tym musieliśmy zastosować graficzne i sprzedażowe sposoby na wyróżnienie jego firmy z tłumu.

strzałka

Przemyślany proces projektowania etykiet i opakowań

Proces kreowania opakowania był nie lada wyzwaniem. Musieliśmy zadbać o to, aby kompozycja graficzna zawierała wszystko, co może wpłynąć na późniejszy wybór towaru przez nabywcę. Nasi graficy zadbali o dobór kolorów i czcionek firmowych oraz grafiki, ażeby jak najpoprawniej wkomponować nasz artykuł w szatę wizualną firmy. Liczy się dla nas harmonia z tym, co zgłasza nasz nabywca i jakie są jego oczekiwania. Skuteczne kreowanie etykiety, jaka będzie zdobić sprzedawane artykuły, to nie tylko koncentrowanie się na stylistyce, ale również na funkcjonalności i spójności w przekazie. W tym celu użyliśmy też archiwalnych fotografii firmy i "wyciągnęliśmy" z niej aspekty ukazujące jej charakter.

strzałka

Dobra jakość i sprawdzony projekt graficzny opakowania dla produktu

Aspekt jakości zdecydowanie wyróżnia nas wśród konkurencji. Zadbaliśmy o każdy szczegół, żeby zagwarantować naszym nabywcom sto procent satysfakcji i produkt końcowy na ogromnym poziomie. Uwzględniamy najnowsze trendy ze świata graficznego oraz marketingowego. Połączenie obu aspektów pozwala nam osiągać wysoce zadowalające naszych kontrahentów rezultaty.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42