3DActive

Branża — Przemysł, produkcja

Praca — opakowania, etykiety reklamowe

Zaprojektowaliśmy kompleksowy pakiet materiałów reklamowych utrzymany w indywidualnej linii graficznej rozwijającej identyfikację wizualną firmy. Zadaniem pakietu było podniesienie prestiżu firmy, wyróżnienie się jej oferty na rynku i umocnienie wizerunku. Dzięki przemyślanej strukturze i indywidualnej, nowoczesnej kreacji graficznej pakiet materiałów reklamowych firmy przedstawia ją jako dynamicznego, rozwojowego i godnego zaufania partnera biznesowego

Zobacz zrealizowane prace

Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Efektywne opakowanie i etykieta reklamowa to fundament

Opracowaliśmy opakowanie dla firmy z myślą o działaniach reklamowych i budowaniu świadomości działalności. Projektując markę warto pod uwagę wziąć każdy szczegół jaki pokazujemy kontrahentowi. Posiadanie spersonalizowanych do zakresu biznesu opakowań, to klucz do opracowania miłej dla oka identyfikacji wizualnej. Taki zabieg pomaga spokojnie budować rozpoznawalną markę wybijającą się w branży. Nasz nabywca działa na wielce konkurencyjnym rynku, toteż musieliśmy zastosować graficzne i sprzedażowe sposoby na wyróżnienie jego marki z tłumu.

strzałka

Przemyślany proces opracowania etykiet i opakowań

Proces projektowania opakowania był nie lada wyzwaniem. Musieliśmy zadbać o to, aby kompozycja graficzna zawierała wszystko, co może wywrzeć wpływ na późniejszy wybór towaru przez odbiorcę. Nasi projektanci zadbali o dobór odcieni i czcionek firmowych oraz grafiki, by jak najpoprawniej wkomponować nasz towar w szatę wizualną marki. Liczy się dla nas harmonia z tym, co zgłasza nasz klient i jakie są jego oczekiwania. Projektowanie etykiety, jaka będzie zdobić sprzedawane towary, to nie tylko skupianie się na stylistyce, lecz także na funkcjonalności i spoistości w przekazie. W tym celu użyliśmy też archiwalnych zdjęć firmy i "wyjęliśmy" z niej aspekty ukazujące jej istotę.

strzałka

Odpowiednia jakość i oryginalny pomysł graficzny opakowania dla produktu

Aspekt jakości zdecydowanie wyróżnia nas wśród konkurencji. Zadbaliśmy o każdy niuans, tak aby zapewnić naszym odbiorcom sto procent satysfakcji i produkt końcowy na ogromnym poziomie. Uwzględniamy najnowsze trendy ze świata graficznego oraz marketingowego. Połączenie obu aspektów pozwala nam osiągać wielce zadowalające naszych klientów rezultaty.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42