Love Nature

Branża — Przemysł, produkcja

Praca — opakowania, etykiety reklamowe

Zaprojektowaliśmy kompleksowy pakiet materiałów reklamowych utrzymany w indywidualnej linii graficznej rozwijającej identyfikację wizualną firmy. Zadaniem pakietu było podniesienie prestiżu firmy, wyróżnienie się jej oferty na rynku i umocnienie wizerunku. Dzięki przemyślanej strukturze i indywidualnej, nowoczesnej kreacji graficznej pakiet materiałów reklamowych firmy przedstawia ją jako dynamicznego, rozwojowego i godnego zaufania partnera biznesowego

Zobacz zrealizowane prace

Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Efektywne opakowanie i etykieta reklamowa to fundament

Zaprojektowaliśmy opakowanie dla marki z myślą o działaniach reklamowych i budowaniu istoty działalności. Tworząc markę warto pod uwagę wziąć każdy element jaki pokazujemy użytkownikowi. Posiadanie spersonalizowanych do istoty działalności opakowań, to klucz do wyrobienia przyjemnej dla oka identyfikacji wizualnej. Taki zabieg wspomaga rozważnie budować rozpoznawalną markę wybijającą się na rynku. Nasz odbiorca funkcjonuje na wysoce konkurencyjnym rynku, wskutek tego musieliśmy zastosować graficzne i sprzedażowe rozwiązania na wyróżnienie jego firmy z tłumu.

strzałka

Przemyślany proces tworzenia etykiet i opakowań

Proces tworzenia opakowania był nie lada wyzwaniem. Musieliśmy zadbać o to, aby kompozycja graficzna obejmowała wszystko, co może przyczyniać się na późniejszy wybór towaru przez odbiorcę. Nasi projektanci zadbali o dobór barw i czcionek firmowych oraz grafiki, tak aby jak najpoprawniej wkomponować nasz produkt w szatę wizualną firmy. Liczy się dla nas harmonia z tym, co sygnalizuje nasz kontrahent i jakie są jego oczekiwania. Skuteczne tworzenie etykiety, jaka będzie zdobić sprzedawane produkty, to nie tylko koncentrowanie się na stylistyce, lecz także na funkcjonalności i spójności w przekazie. W tym celu użyliśmy też archiwalnych fotografii firmy i "wyjęliśmy" z niej aspekty uwidoczniające jej istotę.

strzałka

Wysoka jakość i sprawdzony pomysł graficzny opakowania dla produktu

Aspekt jakości zdecydowanie wyróżnia nas pośród konkurencji. Zadbaliśmy o każdy element, ażeby zapewnić naszym odbiorcom sto procent satysfakcji i produkt końcowy na ogromnym poziomie. Uwzględniamy najświeższe trendy ze świata graficznego oraz marketingowego. Połączenie obu aspektów pozwala nam osiągać daleko zadowalające naszych odbiorców rezultaty.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42