Filtromex
Branża — Przemysł, produkcja

Praca — Ulotki reklamowe

KLIENT

Firma Filtromex to rodzinna firma z prawie czterdziestoletnim stażem. Od początku swojej działalności produkuje wysokiej jakości filtry dla motoryzacji, przemysłu i maszyn. Z małego zakładu stała się profesjonalną firmą produkcyjną o globalnym zasięgu i kilkutysięczną powierzchnią produkcyjną.

WYZWANIE

Dynamiczny rozwój firmy, zdobywanie nowych rynków zbytu stało się pretekstem do prac nad odświeżeniem dotychczasowego wizerunku. Naszym zadaniem był całkowita zmiana dotychczasowego wizerunku firmy, aby firma zyskała nową jakość w oczach klienta. Klient oczekiwał od nas wypracowania technicznego, ale zarazem czystego i prostego przekazu.

REALIZACJA

Prace nad wizerunkiem firmy rozpoczęliśmy od bardzo ważnego elementu identyfikacji firmy czyli logotypu. Z założenia całość wizerunku firmy Filtromex miała być bardzo męska i techniczna, tak więc również znak graficzny musił iść w tym samym kierunku. Przy budownie nowego logo w konstrukcji symbolu wykorzystany został element wizualny odnoszący się do litery F, czyli pierwsza litera od nazwy firmy. Logo miało być proste i czytelne, przy tym mocno techniczne, ale też wykazywać cechy dynamiki odpowiedniej dla firmy. Dynamiczność logo uzyskaliśmy przez zastosowanie skosu, który jako element graficzny został dalej wykorzystany przy budowaniu pozostałych materiałów identyfikacji wizualnej. W ramach naszej współpracy nad nową identyfikacją wizualną zostały wykonane również materiały biurowe, ulotka firmowa i teczka ofertowa na dokumenty. Kolejnym etapem we wdrażaniu wizerunku było zaprojektowanie katalogu prezentującego szeroką ofertę produktową oraz zaprojektowanie strony internetowej.Przy kreowaniu tych elementów identyfikacji, mocny nacisk położyliśmy na techniczny charakter projektu, przy zachowaniu prostoty i czytelności oraz dynamicznego charakteru. Efekt naszej pracy spotkał się z pozytywnym odbiorem przez rynek i branżę.

ZADANIA WYKONANE
  • logo
  • wizerunek firmy
  • materiały biurowe
  • strona www
  • folder
  • ulotka
  • teczka
  • torba
  • grafika na auto
  • gadżety reklamowe
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Wydajny pomysł graficzny ulotki a5 reklamowej dla firmy

Oto nasz nowy projekt - ulotka reklamowa. Wiemy, jak ją stworzyć, aby skłonić kontrahenta do aktywności i interakcji z biznesem. Sumiennie dobraliśmy klarowny, ale trafny komunikat ulotki reklamowej. Jest to przede wszystkim wizytówka dla towaru, jaki ma być wyeksponowany na pierwszy plan. Dla firmy było niezwykle istotne, aby końcowy produkt był spójny z jej przekazem, dlatego uwzględniliśmy to i zamknęliśmy w projekcie graficznym. Marka funkcjonuje na znacznie konkurencyjnym rynku, toteż zasadnicze było zapewnienie jej unikatowości i wysokiej jakości, aby zdobyć ciekawość nabywców. Nasze projekty graficzne dotyczą zarówno ulotek reklamowych jak i wizualnych.

strzałka

Rozmiar ulotki reklamowej

Ulotkę tworzymy w dwóch wymiarach - A4 oraz A5. Wszystkie stosowane składniki graficzne rozmieszczamy tak, aby zachować zupełną klarowność. Dbamy o każdy detal na ulotce, dzięki czemu wszystko jest wyraźnie widoczne bez względu od jej formatu. Przykładamy dużą wagę do szczegółów od pierwszego szkicu i pomysłu aż do końcowej kreacji.

strzałka

Kreatywny projekt graficzny ulotki firmowej

Nasz projekt został wnikliwie przemyślany pod każdym aspektem. Uważnie dobraliśmy wszystkie części składające się na ulotkę reklamową, takie jak barwy, typografia i grafika. Dbamy o zgodność kreowanych przez nas pomysłów z wizerunkiem marki i jej identyfikacją wizualną. Nasz produkt cechuje się dużą formą i walorem estetycznym, ale co najważniejsze także funkcjonalnością. Nasza praca wyróżnia się na tle pozostałych firm z tej branży, ale to właśnie my gwarantujemy bezpieczny produkt, któremu możesz zaufać.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42