Balaton
Branża — Budownictwo

Praca — Ulotki reklamowe

KLIENT

Balaton to kolejna prestiżowa inwestycja bydgoskiego dewelopera Arkady Invest. Iwestycja zaprojektowa z myślą o osobach chcacyh mieszkać w nowoczesnym i funkcjonalnym budynku o zdecydowanie podwyższonym standardzie. Inwestor zadbał ze szczególną dbałością o wszystkie detale.

WYZWANIE

Inwestycja Balaton charakteryzowała bardzo wysokiem standardem wykończenia, co miała za zadanie podkreślić nowa tożsamość wizualna i dalej idąca kampania promocyjna tej inwestycji budowlanej. Nowoczesne rozwiązania architektoniczne, wyszukane wykończenie plus zaawansowana technologia zastosowana w budynku, a ponadto wyjątkowo atrakcyjne położenie w sąsiedztwie bydgoskiego Balatonu sytuowały inwestycję Arkady Invest w sektorze ofert luksusowych, dla bardzo wymagających klientów. Wyzwaniem dla naszych grafików było uwypuklenie tych cech.

REALIZACJA

Przystępując do pracy nad wizerunkiem Balatonu postawiliśmy na prostotę, aby maksymalnie uwypuklić prestiż oferowanych apratmentów. Czystość formy i wyrachowany minimalizm grafiki uznaliśmy jako klucz do sukcesu. Kolorem dominującym uczyniliśmy czerń w połączeniu ze starym złotem. Stworzyliśmy logo inwestycji oparte o prostą, indywidualnie zaprojektowaną czcionkę, w którą wkomponowany został graficzny element symbolizujący budynek mieszkalny. Oryginalnym zabiegiem w kreowaniu linii graficznej było wykorzystanie typografii jako elementu graficznego konstruującego kompozycję. Pragnęliśmy nadać marce charakterystyczną i unikalną tożsamość wizualną, dlatego – oprócz mocnych brył i nowoczesnej typografii – ważnym elementem identyfikacji uczyniliśmy znak graficzny zawarty w logo marki. Wyrafinowana, minimalistyczna prostota designu została bardzo pozytywnie przyjęta zarówno przez naszego klienta, jak i przez rynek.

ZADANIA WYKONANE
  • logo firmy
  • księga znaku
  • identyfikacja wizualna
  • folder reklamowy
  • ulotki reklamowe
  • reklama prasowa
  • folder inwestycji
  • banery
  • billboardy
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Wydajny pomysł graficzny ulotki reklamowej dla marki

Oto nasz nowy projekt - ulotka reklamowa. Wiemy, jak ją opracować, aby nakłonić kontrahenta do działania i interakcji z biznesem. Rzetelnie dobraliśmy zrozumiały, ale właściwy komunikat ulotki a5. Jest to przede wszystkim wizytówka dla towaru, który ma być wyeksponowany na pierwszy plan. Dla firmy było istotne, aby finalny produkt był spójny z jej przekazem, wobec tego uwzględniliśmy to i zamknęliśmy w projekcie graficznym. Marka działa na znacznie konkurencyjnym rynku, toteż kluczowe było zapewnienie jej wyjątkowości i wysokiej jakości, aby zdobyć ciekawość nabywców. Nasze projekty graficzne dotyczą zarówno ulotek reklamowych jak i promocyjnych.

strzałka

Wielkość ulotki reklamowej

Ulotkę tworzymy w dwóch formatach - A4 oraz A5. Wszelkie stosowane składniki graficzne umieszczamy tak, aby zachować całkowitą przejrzystość. Dbamy o każdy szczegół na ulotce, dzięki czemu wszystko jest dokładnie zauważalne bez względu od jej formatu. Przykładamy znaczną wagę do szczegółów od pierwszego szkicu i pomysłu aż do końcowej kreacji.

strzałka

Oryginalny projekt ulotki firmowej

Nasz projekt graficzny został szczegółowo zaplanowany pod każdym aspektem. Dokładnie dostosowaliśmy wszystkie elementy składające się na ulotkę reklamową, takie jak odcienie, typografia i grafika. Dbamy o zgodność przygotowywanych przez nas pomysłów z wizerunkiem firmy i jej identyfikacją wizualną. Nasz produkt charakteryzuje się gigantyczną postacią i walorem estetycznym, ale co najistotniejsze też funkcjonalnością. Nasza praca wyróżnia się na tle innych marek z tej branży, ale to właśnie my zapewniamy pewny produkt, któremu możesz zaufać.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42