Green Flor
Branża — Usługi

Praca — Ulotki reklamowe

Zaprojektowaliśmy kompleksowy pakiet materiałów reklamowych utrzymany w indywidualnej linii graficznej rozwijającej identyfikację wizualną firmy. Zadaniem pakietu było podniesienie prestiżu firmy, wyróżnienie się jej oferty na rynku i umocnienie wizerunku. Dzięki przemyślanej strukturze i indywidualnej, nowoczesnej kreacji graficznej pakiet materiałów reklamowych firmy przedstawia ją jako dynamicznego, rozwojowego i godnego zaufania partnera biznesowego

Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Wydajny projekt graficzny ulotki a5 reklamowej dla firmy

Oto nasz nowy projekt graficzny - ulotka reklamowa. Wiemy, jak ją stworzyć, aby skłonić klienta do działania i interakcji z biznesem. Sumiennie dobraliśmy zrozumiały, ale trafny komunikat ulotki. Jest to przede wszystkim wizytówka dla towaru, który ma być wyeksponowany na pierwszy plan. Dla firmy było ważne, aby końcowy produkt był spójny z jej przekazem, tym samym uwzględniliśmy to i zamknęliśmy w projekcie graficznym. Marka funkcjonuje na znacznie konkurencyjnym rynku, w związku z tym zasadnicze było zapewnienie jej unikatowości i wysokiej jakości, aby zdobyć ciekawość klientów. Nasze projekty graficzne dotyczą także ulotek reklamowych jak i promocyjnych.

strzałka

Format ulotki reklamowej

Ulotkę przygotowujemy w dwóch formatach - A4 oraz A5. Wszystkie stosowane elementy graficzne umieszczamy tak, aby zachować zupełną klarowność. Dbamy o każdy detal na ulotce, dzięki czemu wszystko jest ewidentnie czytelne niezależnie od jej rozmiaru. Przykładamy wielką wagę do szczegółów od pierwszego szkicu i pomysłu aż do finalnej kreacji.

strzałka

Kreatywny projekt graficzny ulotki firmowej

Nasz projekt został dokładnie przemyślany pod każdym aspektem. Dokładnie dobraliśmy wszystkie części składające się na ulotkę reklamową, takie jak odcienie, typografia i grafika. Dbamy o zgodność kreowanych przez nas pomysłów z wizerunkiem firmy i jej identyfikacją wizualną. Nasz produkt cechuje się dużą jakością i walorem estetycznym, ale co najistotniejsze oraz funkcjonalnością. Nasza praca wyróżnia się na tle innych firm z tej branży, ale to właśnie my dostarczamy sprawdzony produkt, jakiemu możesz zaufać.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42