Nowy Pekin
Branża — Budownictwo

Praca — Ulotki reklamowe

KLIENT

Antrans Invest dostarcza klientom komfortowo i starannie zaprojektowane mieszkania i apartamenty w niepowtarzalnych lokalizacjach na terenie małopolski, śląska i zagłębia. Nowa inwestycja budowlana pod nazwą PEKIN w Sosnowcu to budynki mieszklane o prostym, minimalistycznym ale nowoczesnym designie, które idealnie wpisują się w przestrzeń miejską czyniąc ją bardziej nowoczesną i atrakcyjną.

WYZWANIE

Naszym zadaniem była kreacja wizerunku dla inwestycji Pekin i zaprojektowanie dla niej logo oraz materiałów reklamowych. Inwestycja firmy Antrans doskonale wpisują się w potrzeby zarówno współczesnych rodzin z dziećmi, seniorów, singli oraz inwestorów ze względu na duży potencjał rynku pracy tej okolicy.

REALIZACJA

Projektując wizerunek dla nowej inwestycji firmy Antrans wyszliśmy od nazwy, która nawiązuje do potocznej nazwy tej lokalizacji w Sososnowcu - Pekin. Logo marki swoją stylistyka i typografią mocno nawiązuje do stylu chińskiego. Czcionka z delikatym ozdobnikiem w stylu azjatyckim. Zdecydowaliśmy się na na mocny czerwony kolor w logo, co poniekąd nawiązuje do kolorystyki w symbolice krajów azjatyckich. Powstał ciekawy, nowoczesny wizerunek, bardzo wybijający się na tle konkurencji. Dzięki rezygnacji z typowych w reklamach inwestycji budowlanych motywów i skoncentrowaniu się na formach wektorowych – wizerunek zyskał świeżość, oryginalność i niepowtarzalność. W ramach naszej współpracy zaprojektowaliśmy szereg materiałów promujących nową inwestycję firmy, wszystkie utrzymane w spójnej linii graficznej.

ZADANIA WYKONANE
  • logo
  • księga znaku
  • wizerunek, identyfikacja wizualna
  • materiały biurowe
  • teczka ofertowa
  • reklama prasowa
  • folder inwestycji
  • billboardy
  • gadżety
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Skuteczny pomysł graficzny ulotki reklamowej dla marki

Oto nasz nowy projekt - ulotka reklamowa. Wiemy, jak ją stworzyć, aby skłonić klienta do aktywności i interakcji z firmą. Uważnie dobraliśmy jasny, ale właściwy komunikat ulotki a5. Jest to przede wszystkim wizytówka dla produktu, który ma być wyeksponowany na pierwszy plan. Dla marki było niezwykle istotne, aby końcowy produkt był spójny z jej przekazem, toteż uwzględniliśmy to i zamknęliśmy w projekcie graficznym. Firma funkcjonuje na znacznie konkurencyjnym rynku, toteż zasadnicze było zapewnienie jej unikatowości i najwyższej jakości, aby zdobyć ciekawość odbiorców. Nasze projekty dotyczą również ulotek reklamowych jak i wizualnych.

strzałka

Format ulotki reklamowej

Ulotkę przygotowujemy w dwóch rozmiarach - A4 oraz A5. Wszystkie wykorzystywane szczegóły graficzne umieszczamy tak, aby zachować zupełną klarowność. Dbamy o każdy detal na ulotce, dzięki czemu wszystko jest dokładnie czytelne niezależnie od jej rozmiaru. Przykładamy ogromną wagę do szczegółów od pierwszego szkicu i pomysłu aż do finalnej kreacji.

strzałka

Kreatywny projekt graficzny ulotki firmowej

Nasz projekt graficzny został dogłębnie przemyślany pod każdym aspektem. Uważnie dobraliśmy wszystkie elementy składające się na ulotkę reklamową, takie jak barwy, typografia i grafika. Dbamy o zgodność przygotowywanych przez nas pomysłów z wizerunkiem marki i jej tożsamością wizualną. Nasz produkt cechuje się ogromną postacią i walorem estetycznym, ale co najważniejsze również funkcjonalnością. Nasza praca wyróżnia się na tle innych marek z tej branży, ale to właśnie my zapewniamy sprawdzony produkt, jakiemu możesz zaufać.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42