Galuna

Branża — Zdrowie, uroda

Praca — Grafika na samochody

KLIENT

Galuna to wkraczająca na polski rynek niemiecka firma, zajmująca się dystrybucją produktów do pielęgnacji ciała. Firma buduje i rozwija świadomość zdrowotną społeczeństwa oraz doradza w kwestiach ochrony i pielęgnacji ciała.

WYZWANIE

Naszym zadaniem było unowocześnienie logo i wykrystalizowanie zintegrowanego wizerunku dla nowej, wkraczającej na polski rynek, marki. Identyfikacja miała przyczynić się do dynamicznego rozwoju firmy. Główne założenia kampanii to skierowanie oferty do konsumentów tęskniących za zdrowym stylem życia, dbających o siebie. Na tych elementach miało się opierać nowe pozycjonowanie marki.

REALIZACJA

Naszym zadaniem było nie tylko zaprojektowanie identyfikacji wizualnej, ale także stworzenie klarownych kodów wizualnych dla rozwijającej się marki w dynamicznym sektorze prozdrowotnym. Materiały promocyjno-reklamowe i strona www mają za zadanie komunikować kluczowe atuty marki: zdrowie, uroda, świeżość. W projektowaniu linii graficznej wykorzystaliśmy kolorystykę odwołującą się do idei zdrowia i świeżości – jasna zieleń, błękity i kolor granatowy. Zaprojektowaliśmy nowoczesny przekaz graficzny – przecinające się faliście płaszczyzny koloru budują przestrzeń na ciekawą wizualnie prezentacje firmy. W materiałach reklamowych wykorzystaliśmy zdjęcia młodych aktywnych ludzi, oddających się na co dzień „aktywnością” – komunikujące w bezpośredni sposób interesujące nas idee.

Zastosowane przez nas działania skutecznie zbudowały wartość nowej marki na polskim rynku. Przyczyniły się do tego zarówno symbolika, kolorystyka, jak i odpowiednio dobrana typografia. Wszystkie te elementy złożyły się na wypozycjonowanie marki w segmencie produktów kosmetycznych.

ZADANIA WYKONANE
  • logo
  • identyfikacja wizualna
  • materiały firmowe (papier firmowy, koperty, wizytówki, itp.)
  • katalog reklamowy
  • ulotki promocyjne
  • roll-up’y
  • strona www
REFERENCJE
list polecający

Zobacz zrealizowane prace

Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42