Projekt kalendarza książkowego

Tworzymy projekt kalendarza książkowego, który łączy praktyczność z eleganckim designem. Nasze kalendarze są zaprojektowane dla dobrej organizacji, zachowując estetykę firmową. Z ponad 25 latami doświadczenia, gwarantujemy kalendarze książkowe o ciekawym projekcie i nietuzinkowej grafice.

 

Poniżej prezentujemy wybrane realizacje dla firm z różnych branż…

 

Jesteś zainteresowany pracą, napiszprzygotujemy bezpłatną wycenę

 

Jesteś zainteresowany projektem kalendarza książkowego?Pomożemy w wyborze najlepszego rozwiązaniaSkontaktuj się z nami
Często zadawane pytania?
Zapewne przed wybraniem producenta kalendarzy indywidualnych będziesz miał dużo pytań do wykonawcy. Niektóre z nich, te najczęściej zadawane zgromadziliśmy poniżej wraz z odpowiedziami. Jeżeli masz inne, zapraszamy do kontaktu.

Tworzycie projekt kalendarza książkowego?

Wykonujemy projekt okładki kalendarza książkowego, a także całego wnętrza. Mamy własne studio graficzne i w tego typu projektach specjalizujemy się od blisko 25 lat. Kalendarze książkowe, które projektujemy, a następnie drukujemy wyróżniają się na tle konkurencji. Są oryginalne, wyjątkowe, współgrające z wizerunkiem firm naszych klientów i z obowiązującymi trendami.
Ile projektów kalendarza książkowego indywidualnego dostarczacie?
2-3 projekty to standard. Często jednak ilość projektów dopasowujemy do oczekiwań zamawiającego. Poza tym zapewniamy też korekty. Po akceptacji projektu przez klienta przechodzimy do druku. W ten sposób tworzymy kalendarze książkowe indywidualne.
Jakie są opcje zindywidualizowania kalendarza książkowego?
Aktualnie kalendarz książkowy 2021 możemy wykonać wedle życzenia klienta. W celu zindywidualizowania proponujemy indywidualną grafikę okładki ze zdjęciem, wklejki reklamowe, indywidualne elementy kalendarium, wstążkę z nadrukiem czy nawet kolorową gumkę. Wszystko to możemy zastosować wedle życzenia.

Mogę samodzielnie wykonać projekt okładki kalendarza książkowego?

Jeżeli klient ma ochotę samodzielnie zaprojektować okładkę kalendarza 2021, może to zrobić. Musi jednak dostosować się do naszych wytycznych. Po akceptacji przejdziemy do jego realizacji. Projekt musi być dobrze opracowany, aby kalendarz książkowy wyglądał profesjonalnie.
Projektujecie i drukujecie kalendarz czy tylko projektujecie?
Kalendarze książkowe i inne produkujemy od około 25 lat. Projektujemy je i drukujemy. Zajmujemy się tym kompleksowo. Mamy profesjonalne studio graficzne, w którym powstają oryginalne projekty. Dzięki umiejętnościom naszych grafików, kalendarze 2021 książkowe, które zamawiają u nas klienci, są oryginalne i wyjątkowe.
Jak jest z terminami? Ile trzeba czekać na kalendarz personalizowany?
Standardowo wykonanie kalendarza książkowego indywidualnego zajmuje nam 3-4 tygodnie. Jeżeli klient zamawia kalendarze książkowe personalizowane ze zdjęciem np. w sezonie, wtedy czas realizacji może się wydłużyć. O tym na pewno go poinformujemy.
Jak są dostarczane kalendarze książkowe? Jak je pakujecie?
Zazwyczaj kalendarze książkowe 2021 w niedużych ilościach pakujemy do kartonów. Przy większej ilości układamy na palecie i zabezpieczamy. Paleta to na pewno tańsza opcja transportu i całkiem bezpieczna. Jednak dotyczy hurtowych ilości.

Jak dużym doświadczeniem w projektowaniu kalendarzy książkowych dysponujecie?

Mamy własne studio graficzne od prawie 25 lat. Zatrudniamy najlepszych grafików. Realizujemy proste i skomplikowane projekty. W poszczególnych produktach stosujemy zdjęcia reklamowe najwyższej jakości. Każdy kalendarz książkowy wykonany w naszej drukarki jest oryginalny i pomysłowy. To dlatego, że znamy się na tym, co robimy.

Kalendarze książkowe ze zdjęciami – sprawdzone narzędzia pracy

Profesjonalne kalendarze książkowe są niezwykle praktycznym narzędziem pracy. Przydać się mogą każdemu, kto pracuje w biurze. Wielu przedsiębiorców zamawia je w drukarni, a następnie obdarowuje nimi wszystkich swoich pracowników. Jest to bardzo pozytywny gest ze strony pracodawcy. W końcu trzeba przyznać, że kalendarz książkowy 2021 to nie terminarz ścienny, który nie robi tak dużego wrażenia na otoczeniu. Od razu wygląda na drogi gadżet, więc i chętnie się go używa. Zresztą tego rodzaju produkty naprawdę są potrzebne w pracy. Przedsiębiorcy za bardzo nie mają wyjścia, muszą zaopatrzyć w nie swoich pracowników.

strzałka

Profesjonalny kalendarz książkowy z własną okładką

Każdy, kto zdecyduje się już na kalendarze książkowe ze zdjęciami, powinien dołożyć wszelkich starań do tego, aby powstający produkt był jak najbardziej indywidualny. Warto więc zadbać o takie detale jak firmowe zdjęcia rekamowe, logo firmy, hasła reklamowe, indywidualny sposób wykończenia. Producent jest w stanie zrealizować każdy projekt. Także dobrze byłoby dla firmy, gdyby jej właściciel szczegółowo przemyślał sposób wykonania tego produktu. Przeważnie kalendarz książkowy z własna okładką robi większe wrażenie niż ten, który jest wykonany zwyczajnie. W tego rodzaju produktach chodzi o to, aby ten terminarz w formie książki kojarzył się z konkretną firmą, był w pewnym sensie jej reklamą. Ma też z drugiej strony pełnić funkcję praktycznego terminarza, notatnika z logo firmy. Tylko odpowiednio zaprojektowany sprawdzi się w tak szerokim zakresie i usatysfakcjonuje wszystkich użytkowników. Nie pozostaje wobec tego nic innego, jak szczegółowo przemyśleć kwestię wykonania tego produktu i złożyć zamówienie u profesjonalistów. Co prawda byłoby korzystnie kupić kalendarz książkowy z zdjęciem wykonany z najlepszych materiałów w dobrej cenie. Jednak jakość liczy się zdecydowanie bardziej.

strzałka

Kalendarz książkowy 2021 – indywidualna wycena

Każdy przed złożeniem zamówienia chce wiedzieć, ile kosztują kalendarze książkowe firmowe na rok 2021. Trzeba jednak pamiętać, że nie ma jednej ceny. Trudno jest odpowiedzieć na to pytanie, nie znając oczekiwań zamawiającego. Każdy klient chce czegoś innego. Jeden chce kalendarz ze skórzana okładką, a drugi woli normalną, sztywną z standardowo tłoczonym logo. Niektórzy zamawiają terminarze z własnymi zdjęciami, inni chcą kupić zdjęcia u producenta, bo nie mają własnych. Każdy tego typu produkt może być wykończony na wiele sposobów. To właśnie wpływa na cenę. Dlatego zanim ktokolwiek dowie się, ile będzie kosztowały kalendarze książkowe z logo firmy, jakie mu się podobają i które chce zamówić, musi w pierwszej kolejności przedstawić swoje oczekiwania. Jedni mają wygórowane potrzeby, inni niekoniecznie. Tak więc cena nie może być jednakowa, ponieważ to nie usatysfakcjonowałoby każdego z nich. Dobrze wykonany terminarz musi kosztować. To zrozumiałe. Jednak dziś ze względu na niemałą konkurencję, można trafić na całkiem tanie kalendarze, modele w super cenie. Trzeba tylko rozejrzeć się za profesjonalną drukarnią, za producentem, który potrafi spełniać oczekiwania swoich klientów i oferuje produkty, jakich potrzebują.

DODATKI DO KALENDARZY KSIĄŻKOWYCH

W naszej ofercie znaleźć można nie tylko szeroką gamę kalendarzy tworzonych na zamówienie, ale również równie atrakcyjny wybór dodatków, dzięki którym nasze produkty stają się wyrobami o indywidualnym, bardzo estetycznym wykończeniu. Wybierając kalendarze książkowe 2021 warto pomyśleć o wklejkach z zdjęciem, gumkach do zamykania, tłoczeniach, garbikach i kolorowych brzegach kalendarza z grawerem logo. Takie dodatki podniosą wartość produktu.
tłoczenie logo w kalendarzach
Tłoczenie logo
Teraz praktycznie wszystkie kalendarze książkowe firmowe na 2021 rok mają tłoczone logo. Element ten wykonujemy różnymi metodami, zarówno na sucho, jak i gorąco, zależnie od zastosowanych materiałów i efektu, jakiego oczekuje zamawiający.
wklejka reklamowa w kalendarzach
Wklejka reklamowa
Profesjonalne kalendarze a5 z wklejką reklamową to produkt, który ma bardzo pozytywny wpływ na wizerunek firmy. Tworzymy je w taki sposób, aby przyciągały uwagę klientów i motywowały do zapoznania się z ofertą. Nasze kalendarze książkowe a4 i a5 wykończone w ten sposób są eleganckim gadżetem dla klientów.
kalendarze - wycinane registry
Wycinane registry
Niekiedy kalendarz książkowy z grawerem może mieć profesjonalne wycięcia registrów. Oferujemy dwu i czterorzędowe wcięcia. To dzięki nim z łatwością i sprawnie możemy dotrzeć do dowolnej strony kalendarza.
papier kremowy - chamois
Papier kremowy – chamois
Zarówno kalendarz książkowy tygodniowy jak i pozostałe w formie książki mogą być wykonane z papieru chamois. Ten znacznie podnosi walory estetyczne produktu. Sprawia, że staje się bardziej ekskluzywny.
personalizacja kalendarzy

Personalizacja kalendarzy

Dziś kalendarze książkowe z logo firmy to dla wielu przedsiębiorców zbyt mało. Oczekują bardziej indywidualnej personalizacji. Dlatego oferujemy też grawerowanie imienia i nazwiska. Tak wykonany kalendarz książkowy z grawerem i do tego w skórzanej okładce staje się niezwykle eleganckim produktem.
wstążka z nadrukiem - kalendarze
Wstążka z nadrukiem
Nasze kalendarze książkowe z tłoczeniem mogą dodatkowo posiadać wstążkę z nadrukiem. Drukujemy na niej logo firmy lub hasła reklamowe. Wykonujemy to przy użyciu techniki sublimacji.
zaokrąglone narożniki w kalendarzach
Zaokrąglone narożniki
Takie produkty jak kalendarze książkowe z gumką czy też bez, mogą mieć zaokrąglone narożniki. Jesteśmy w stanie zaokrąglić nie tylko kartki, ale również okładkę. Tym sposobem produkt staje się praktycznym i estetycznym narzędziem pracy.
blaszki z logo do kalednarzy
Blaszka z logo
Dziś kalendarz personalizowany może być na wiele sposobów. W niektórych rodzajach kalendarzy książkowych stosujemy aluminiową blaszkę o wymiarach 50x15 mm, na której grawerujemy logo firmy. Blaszka ta jest srebrna.
gumka do kalendarza

Gumka do kalendarza

Nasz kalendarz z nadrukiem może mieć również gumkę. Ta świetnie sprawdza się w zakresie zamykania i otwierania terminarza. Co więcej, jesteśmy w stanie wykonać specjalny nadruk na gumce. Może to być na przykład logo. Oferujemy gumki w różnych kolorach.
okucia do kalendarza
Okucia do kalendarza A4
Oferujemy okucia do kalendarza w dwóch kolorach – srebrnym i złotym. Wybierając kalendarz notatnik lub inny w formie książki, warto zadbać o taki właśnie dodatek, który znacznie podnosi prestiż produktu i czyni go niezwykle profesjonalnym.
kartonowe pudełko do kalendarza

Kartonowe pudełko do kalendarza

Wszystkie kalendarze książkowe w skórzanej oprawie i właściwie też inne nasze wyroby dostarczamy klientom w kartonach. Oferujemy kartony w białym kolorze o gramaturze 300g. Na każdym opakowaniu możemy wykonać nadruk firmowy – logo.
kieszonki foliowe do kalednarzy
Kieszonki foliowe
Tworząc notatnik z kalendarzem czy inaczej kalendarz z notatnikiem i inne tego typu produkty w skórzanej okładce, oferujemy jednocześnie kieszonki foliowe. Przydają się czasem do przechowywania luźnych, często potrzebnych karteczek czy wizytówek.
ZAINTERESOWANY KALENDARZEM KSIĄŻKOWYM?NAPISZ DO NAS
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42