Oryginalne kalendarze planszowe – wieloplanszowe

W sklepach dziś bez problemu można kupić kalendarze planszowe, ale to nie to samo co te, które producenci tworzą na indywidualne zamówienie. Dlatego chcąc kupić tego typu produkty dla swojej firmy, trzeba koniecznie zapoznać się ze szczegółami oferty profesjonalnej drukarni. Tego rodzaju artykuły biurowe powinny być tworzone w sposób indywidualny, w zgodzie z aktualnym wizerunkiem firmy. W końcu kalendarz planszowy 2021 ma być jednocześnie reklamą, a nie tylko tradycyjnym terminarzem do sprawdzania daty i planowania poszczególnych dni w roku. Aktualnie takie wyroby można dostać w przystępnych cenach. To kolejny powód, dla którego warto postawić na oryginalny produkt.

strzałka

Kalendarze b1 i b2 z indywidualnym wykończeniem

Należy koniecznie podkreślić, że kalendarz b1 i b2 mogą być wykończone na wiele różnych sposobów, z zachowaniem indywidualnych potrzeb. Na to polega ich oryginalność. Takich nie da się kupić w sklepie. Kalendarz z logo firmy, ze zdjęciami jej oferty, z dowolnie wybranymi hasłami reklamowymi. Wszystko to jak najbardziej dziś można wykonać. Wystarczy tylko złożyć specjalne zamówienie. Producent oferuje kalendarze b2 i b1 tworzone z różnych rodzajów papieru, wykończone dowolnym uszlachetnieniem. Poza tym jest w stanie wykonać dowolną grafikę – połączyć ze sobą zdjęcia oferty, hasła reklamowe i logo firmy – tak by w całości wszystko to się doskonale prezentowało. Powstający w ten sposób produkt finalny wygląda oryginalnie i nowocześnie. Kiedy projekt trafia w ręce odpowiedniego wykonawcy, można spodziewać się wyrobu najwyższej jakości. Indywidualne kalendarze wieloplanszowe to najlepsze artykuły biurowe, na jakie może zdecydować się przedsiębiorca. Właśnie w takie gadżety powinien wyposażyć swoje biuro, obdarować nimi pracowników, a nawet wybranych klientów. Taki oryginalny biurowy gadżet z logo firmy będzie się tylko z nią kojarzył i wyłącznie pozytywnie.

strzałka

Kalendarz planszowy z logo wizytówką firmy

Właściciele firm zamawiający kalendarze planszowe ścienne tak naprawdę nie zawsze wiedzą, po co to robią. Niektórzy traktują te biurowe artykuły, jako właśnie standardowe narzędzia pracy. A przecież wbrew pozorom taki terminarz to coś więcej niż plansza do sprawdzania, jaki dziś jest dzień. To przede wszystkim reklama firmy, a nawet wręcz jej wizytówka. Owszem, zwykle kalendarze planszowe firmowe na rok 2021 stosuje się w pomieszczeniach biurowych firmy, ale czasem rozdaje się je pracownikom, a nawet klientom. Warto wobec tego, aby do swojej przestrzeni i potencjalnych klientów zabrali kalendarze z logo tej konkretnej firmy. Wówczas produkt ten będzie się tylko z nią kojarzył. To bez wątpienia wpłynie na wizerunek firmy. Trzeba koniecznie podkreślić, że kalendarze planszowe z logo firmy są skuteczną reklamą, ale przy tym nienachalną. Wciąż są standardowym terminarzem, tylko wykonanym w sposób bardziej indywidualny wizualnie, może bardziej oryginalny. Produkt ten jednak pełni podstawowe funkcje i kilka dodatkowych. Tylko indywidualnie wykończone kalendarze mają sens i tylko takie warto zamawiać. Nie pozostaje więc teraz nic innego, jak tylko zastanowić się nad projektem i zlecić druk profesjonalistom.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42