Kalendarze biurkowe stojące

Jesteś zainteresowany projektem kalendarza biurkowego?Pomożemy w wyborze najlepszego rozwiązaniaSkontaktuj się z nami

 

 

 

kolejne projekty

Kalendarze na biurko piramidki – zalety ich stosowania

W ofercie drukarni znaleźć można przeróżne kalendarze na 2019 rok, zarówno przeznaczone do powieszenia na ścianie, jak też modele na biurko stojące i leżące. Każdy przedsiębiorca szukający tego typu artykułów do swojej firmy, znajdzie dla siebie niejeden ciekawy produkt. Pytanie tylko, który będzie tym odpowiednim. Warto w tym wypadku połączyć funkcjonalność z ciekawym designem, wybierając kalendarze biurkowe stojące typu piramidka. Są to wyroby, które w ostatnim czasie zyskują coraz większą popularność. Dzieje się tak, ponieważ są to naprawdę jedne z najbardziej praktycznych gadżetów na biurko, które mogą pełnić też funkcję dekoracji i reklamy. Wygodnie się z nich korzysta i dobrze prezentują się na biurku. Są łatwo zauważane przez obecnych i potencjalnych klientów.

strzałka

Firmowy kalendarz biurkowy stojący dla klientów

Aktualnie przedsiębiorcy chętnie decydują się na kalendarz biurkowy stojący, rezygnując ze wszystkich innych dostępnych w ofercie tego typu produktów. Dlaczego wybierają akurat właśnie ten? Zapewne dlatego, że jest praktyczny i dobrze wygląda. Ze względu na nieduże wymiary bez problemu zmieści się na każdym biurku. To w tym miejscu z łatwością jest zauważany przez klientów, również tych potencjalnych. Odpowiednio zaprojektowany, wykonany, może zrobić na nich pozytywne wrażenie. Będzie też dobrze się im kojarzył. Taki kalendarz na biurko 2019 powinien otrzymać każdy klient. Wówczas posłuży firmie, jako skuteczna reklama. Niektórzy przedsiębiorcy tego rodzaju gadżetami obdarowują wyłącznie stałych klientów lub zasłużonych w inny sposób. W każdym razie nie wszystkich stać na tak duże ilości tych artykułów, aby obdarować nimi wszystkich klientów. Należy jednak pamiętać, że byłoby to wskazane. Taka inwestycja mogłaby naprawdę przynieść ogromne korzyści dla przedsiębiorstwa. Trzeba przyznać, że kalendarze biurkowe piramidki wyglądają bardzo ciekawie i są oryginalnym gadżetem. Także na pewno każdy ucieszyłby się z takiego podarunku. Warto tylko zadbać o indywidualne wykończenie, aby produkt współgrał z wizerunkiem firmy.

strzałka

Profesjonalny kalendarz na biurko 2019 z zdjęciem jako narzędzie pracy

Każdy przyzna, że trudno pracuje się w biurze bez kalendarza reklamowego. Przecież trzeba co chwilę sprawdzić jaki aktualnie jest dzień, zaplanować spotkania, zorientować się, kiedy jakie spotkanie zostało już zaplanowane. Zresztą nikomu nie trzeba tłumaczyć, do czego służą terminarze. W prywatnym życiu też się przydają. Na uwagę dziś zasługuje kalendarz biurkowy spiralowany na rok 2019. Jest to produkt, który wyróżnia się eleganckim wykończeniem. Dziś spirala ta może być wykonana w różnym kolorze. To od klienta zależy, na jaki się zdecyduje. Poza tym wyrób ten można wykończyć na wiele sposobów, stosując rozmaite dodatki. Producent poleca zastosowanie zdjęć firmowych, choć mogą to być po prostu zdjęcia tematycznie związane z firmą. Takie jest w stanie sam dostarczyć, nie musi tego robić klient. Wówczas kalendarz biurkowy z zdjęciem zyskuje na wartości. Jest bardziej przydatny dla biura. Pełni funkcję reklamy, a nie tylko narzędzia pracy. Warto w takim razie przed złożeniem zamówienia na tego rodzaju artykuły, dobrze przemyśleć kwestię wykonania oraz wykończenia. Oczywiście zawsze można liczyć na radę fachowców, osób zdecydowanie bardziej doświadczonych w tym właśnie zakresie.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42
Copyright © Studio Whiteart