Projekt kalendarza biurkowego stojącego

Proponujemy projekt kalendarza biurkowego stojącego, który łączy formę stojaczka z atrakcyjnym designem. Nasze kalendarze są zaprojektowane tak, aby ułatwić planowanie i dodać elegancji przestrzeni pracy. Z ponad 25 latami doświadczenia, zapewniamy, że każdy kalendarz spełni wysokie standardy.

 

Poniżej prezentujemy wybrane realizacje dla firm z różnych branż…

 

Jesteś zainteresowany pracą, napiszprzygotujemy bezpłatną wycenę

 

Jesteś zainteresowany projektem kalendarza biurkowego?Pomożemy w wyborze najlepszego rozwiązaniaSkontaktuj się z nami
Często zadawane pytania?
Jeżeli przed złożeniem zamówienia na kalendarz biurkowy stojący masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu. Chcielibyśmy jednak podkreślić, że te najpopularniejsze zgromadziliśmy w jednym miejscu wraz z odpowiedziami.
Tworzycie na zamówienie projekt kalendarza biurkowego?
Projektujemy wszystkie rodzaje kalendarzy, więc bez problemu możemy wykonać projekt kalendarza biurkowego. Mamy studio graficzne, które istnieje od prawie 25 lat. Tak więc projekt kalendarz typu piramidka na spirali to żaden problem. Wykonamy profesjonalny projekt, a następnie zajmiemy się jego realizacją.

Dostanę tylko 1 projekt kalendarza biurkowego czy więcej?

Proponujemy 2-3 projekty kalendarza typu stojaczek czy piramidka. Wiadomo natomiast, że każde zlecenie jest inne. Może zdarzyć się, że dostarczymy tych projektów więcej. Po przesłaniu koncepcji jest czas na korekty. Standardowo możemy wykonać 2 poprawki na jeden produkt – projekt.
Znacie się dobrze na projektowaniu kalendarzy biurkowych?
Mamy własne studio projektowe. Projektujemy kalendarze biurkowe 2021 i inne od prawie 25 lat. Każdy kalendarz biurkowy spiralowany wykonany przez naszych grafików jest pomysłowy, oryginalny i przemyślany w najdrobniejszych szczegółach.
Możecie zrealizować mój projekt kalendarza?
Jeżeli ktoś chce, może dostarczyć nam swój projekt graficzny kalendarza. Poprawnie wykonany zrealizujemy tak szybko, jak to możliwe. Musi być jednak dopracowany w szczegółach według naszego szablonu, naszych wytycznych. Tylko wtedy powstanie dobrej jakości terminarz, który spełni oczekiwania zamawiającego i wpisze się w obowiązujące trendy.

Ile trzeba czekać na kalendarz biurkowy na spirali?

Standardowo kalendarz biurkowy na spirali wykonujemy w 4-6 dni robocze. Jeżeli klient zamawia firmowe produkty biurkowe na spirali w sezonie, wtedy czas produkcji się wydłuża. Zależy on też od sposobu wykonania i wykończenia tego gadżetu, a także od momentu, w którym klient zaakceptuje projekt.
Jak dostarczane są kalendarze biurkowe?
Firmowy kalendarz biurkowy umieszczamy w kartonie. Jeżeli natomiast ich ilość jest większa, układamy na palecie. To zwiększa bezpieczeństwo. Ma też wpływ na koszt transportu. Sposób pakowania i dostawy jest kwestią indywidualnego ustalenia.
Macie gotowe zdjęcia do kalendarza biurkowego czy trzeba dać swoje?
Klient nie musi dostarczać nam swoich zdjęć firmowych. Możemy wykorzystać fotografie z naszego archiwum. Mamy ich sporo z każdej tematyki. Możemy też zorganizować sesję zdjęciową na potrzeby pozyskania zdjęć do kalendarzy 2021 spiralowanych biurkowych.

Zaprojektujecie i wydrukujecie mój kalendarz biurkowy stojący?

Nie tylko projektujemy terminarze, ale też je drukujemy. Zapewniamy kompleksową obsługę w tym zakresie. Od blisko 25 lat tworzymy profesjonalne projekty graficzne. Nasze kalendarze biurkowe są oryginalne i jedyne w swoim rodzaju, a to dlatego, że mamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i druku.

Kalendarze na biurko piramidki – zalety ich stosowania

W ofercie drukarni znaleźć można przeróżne kalendarze na 2021 rok, zarówno przeznaczone do powieszenia na ścianie, jak też modele na biurko stojące i leżące. Każdy przedsiębiorca szukający tego typu artykułów do swojej firmy, znajdzie dla siebie niejeden ciekawy produkt. Pytanie tylko, który będzie tym odpowiednim. Warto w tym wypadku połączyć funkcjonalność z ciekawym designem, wybierając kalendarze biurkowe stojące typu piramidka. Są to wyroby, które w ostatnim czasie zyskują coraz większą popularność. Dzieje się tak, ponieważ są to naprawdę jedne z najbardziej praktycznych gadżetów na biurko, które mogą pełnić też funkcję dekoracji i reklamy. Wygodnie się z nich korzysta i dobrze prezentują się na biurku. Są łatwo zauważane przez obecnych i potencjalnych klientów.

strzałka

Firmowy kalendarz biurkowy stojący dla klientów

Aktualnie przedsiębiorcy chętnie decydują się na kalendarz biurkowy stojący, rezygnując ze wszystkich innych dostępnych w ofercie tego typu produktów. Dlaczego wybierają akurat właśnie ten? Zapewne dlatego, że jest praktyczny i dobrze wygląda. Ze względu na nieduże wymiary bez problemu zmieści się na każdym biurku. To w tym miejscu z łatwością jest zauważany przez klientów, również tych potencjalnych. Odpowiednio zaprojektowany, wykonany, może zrobić na nich pozytywne wrażenie. Będzie też dobrze się im kojarzył. Taki kalendarz na biurko 2021 powinien otrzymać każdy klient. Wówczas posłuży firmie, jako skuteczna reklama. Niektórzy przedsiębiorcy tego rodzaju gadżetami obdarowują wyłącznie stałych klientów lub zasłużonych w inny sposób. W każdym razie nie wszystkich stać na tak duże ilości tych artykułów, aby obdarować nimi wszystkich klientów. Należy jednak pamiętać, że byłoby to wskazane. Taka inwestycja mogłaby naprawdę przynieść ogromne korzyści dla przedsiębiorstwa. Trzeba przyznać, że kalendarze biurkowe piramidki wyglądają bardzo ciekawie i są oryginalnym gadżetem. Także na pewno każdy ucieszyłby się z takiego podarunku. Warto tylko zadbać o indywidualne wykończenie, aby produkt współgrał z wizerunkiem firmy.

strzałka

Profesjonalny kalendarz na biurko 2021 z zdjęciem jako narzędzie pracy

Każdy przyzna, że trudno pracuje się w biurze bez kalendarza reklamowego. Przecież trzeba co chwilę sprawdzić jaki aktualnie jest dzień, zaplanować spotkania, zorientować się, kiedy jakie spotkanie zostało już zaplanowane. Zresztą nikomu nie trzeba tłumaczyć, do czego służą terminarze. W prywatnym życiu też się przydają. Na uwagę dziś zasługuje kalendarz biurkowy spiralowany na rok 2021. Jest to produkt, który wyróżnia się eleganckim wykończeniem. Dziś spirala ta może być wykonana w różnym kolorze. To od klienta zależy, na jaki się zdecyduje. Poza tym wyrób ten można wykończyć na wiele sposobów, stosując rozmaite dodatki. Producent poleca zastosowanie zdjęć firmowych, choć mogą to być po prostu zdjęcia tematycznie związane z firmą. Takie jest w stanie sam dostarczyć, nie musi tego robić klient. Wówczas kalendarz biurkowy z zdjęciem zyskuje na wartości. Jest bardziej przydatny dla biura. Pełni funkcję reklamy, a nie tylko narzędzia pracy. Warto w takim razie przed złożeniem zamówienia na tego rodzaju artykuły, dobrze przemyśleć kwestię wykonania oraz wykończenia. Oczywiście zawsze można liczyć na radę fachowców, osób zdecydowanie bardziej doświadczonych w tym właśnie zakresie.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42