Projekt kalendarza plakatowego

Realizujemy projekt kalendarza plakatowego, który łączy przemyślaną grafikę z funkcjonalnością, służąc jako efektywne narzędzie promocyjny i elegancki gadżet reklamowy. Dzięki ponad 25 latom doświadczenia w projektowaniu, każdy kalendarz plakatowy jest dopracowany, aby zwiększać rozpoznawalność marki.

 

Poniżej prezentujemy wybrane realizacje dla firm z różnych branż…

 

Jesteś zainteresowany pracą, napiszprzygotujemy bezpłatną wycenę

 

Jesteś zainteresowany projektem kalendarza plakatowego?Pomożemy w wyborze najlepszego rozwiązaniaSkontaktuj się z nami
Często zadawane pytania?
Nasi klienci często zadają nam szereg rozmaitych pytań. Z uwagi na to, że niektóre się powtarzają, zgromadziliśmy je w jednym miejscu wraz z odpowiedziami. Jeżeli jednak masz inne pytania, zapraszamy do kontaktu.

Projektujecie kalendarze plakatowe b1?

Bez problemu jesteśmy w stanie zaprojektować kalendarz planszowy. Mamy swoje studio graficzne, w którym zatrudniamy grafików z wieloletnim doświadczeniem. Ścienne kalendarze plakatowe b1 projektujemy z dbałością o najmniejsze detale. W ten sposób powstają wysokiej jakości kalendarze.
Muszę dostarczyć swoje zdjęcia do kalendarza ściennego?
Mamy własną bazę ze zdjęciami, przez co klient nie musi dostarczać nam własnych fotografii. Cały czas poszerzamy ją o kolejne, nowe, z szerokiego zakresu tematycznego. Zdjęcia te wykorzystujemy na potrzeby projektów do kalendarz ściennych w formacie b2.
W ilu egzemplarzach otrzymam projekt kalendarza plakatowego?
Standardowa ilość projektów to 2-3 projekty na kalendarz plakatowy. Do tego dochodzą jeszcze 2 tury poprawek według uwag zamawiającego. Dopiero po ostatecznej akceptacji przechodzimy do realizacji projektu – zabieramy się za druk.
Jest szansa, bym dostarczył własny projekt kalendarza?
Klient może przekazać nam swój projekt kalendarza. Mamy tylko jedną uwagę – firmowy kalendarz plakatowy w formacie b1 czy b2 musi być opracowany według naszych wytycznych. Jeżeli przesłane pliki zostaną przez nas zaakceptowane, przejdziemy do realizacji.

Długo będę czekać na kalendarz plakatowy b2, b1 firmowy?

Kalendarze plakatowe tworzymy w 4-6 dni robocze. Jednak czas ten jest uzależniony od indywidualnej specyfikacji terminarza, momentu złożenia zamówienia oraz ewentualnych poprawek na etapie projektu. O czasie realizacji informujemy klientów na bieżąco.
Możecie np. zaprojektować i wydrukować mój kalendarz plakatowy?
Jako profesjonalny producent kalendarzy, oferujemy kompleksowe usługi. Proponujemy więc projekt, wydruk i dostawę. Tworzymy kalendarze plakatowe kompleksowo. Mamy studio graficzne, w którym projektujemy kalendarz firmowy ze zdjęciem lub zdjęciami, po czym realizujemy wydruk na najwyższym poziomie.
Jak dostarczacie kalendarze plakatowe?
Z uwagi na format, kalendarz plakatowy b1 i b2 pakujemy w rulony lub na płasko. Duże ilości kalendarzy układamy na palecie. To zmniejsza koszty transportu i zarazem zwiększa ich bezpieczeństwo.

Jak dużym doświadczeniem w projektowaniu kalendarzy plakatowych b2 i b1 dysponujecie?

Nasze studio graficzne działa na rynku od kilkudziesięciu lat. Mamy więc ogromne doświadczenie w produkcji. Realizujemy małe i duże zlecenia. Każdy kalendarz ścienny plakatowy 2021 czy wieloplanszowy wyróżnia się pomysłowością i oryginalnością. Każdy projekt jest przemyślany pod kątem reklamowym.

Praktyczne ścienne kalendarze plakatowe b2 z reklamą firmy

Wbrew pozorom kalendarze plakatowe to bardzo nowoczesne i zarazem niezwykle funkcjonalne artykuły biurowe z zdjęciem, które służyć mogą w szerokim zakresie, w pracy i poza nią. Są praktycznym gadżetem, który powinien posiadać każdy, kto przynajmniej raz na jakiś czas zagląda do terminarza. Tego rodzaju produkty nabywane są głównie przez przedsiębiorców. Wyposażają nimi pomieszczenia biurowe, często rozdają pracownikom, a niekiedy nawet wybranym klientom. Dobrze wykonany kalendarz plakatowy 2021 ma szerokie zastosowanie. Producenci oferują je w każdych ilościach, zależnie od indywidualnych potrzeb.

strzałka

Duży kalendarz plakatowy b1 i jego zalety

Wszystkie kalendarze b1 dla firm robią wrażenie już swoim rozmiarem. Odpowiednio wykonane i wykończone stanowią skuteczną reklamę firmy. Nic w takim razie dziwnego, że kiedy przedsiębiorca zamawia terminarze z reklamą, decyduje się na format b2 lub właśnie b1. Zaletą tego rodzaju kalendarzy 2021 jest to, że ich tak dużą powierzchnię można zagospodarować pod reklamę i tym samym stworzyć gadżet pozytywnie wpływający na wizerunek firmy. Kiedy jest aż tak duży, ma automatycznie duży, przejrzysty i bardzo czytelny terminarz. W tym wypadku graficy mają całkiem duże pole do działania. Mogą zaproponować każdemu klientowi zupełnie inny projekt, ale zawsze oryginalny i ciekawy. Zamawiając kalendarze b2 na kolejny rok można mieć pewność, że na jego powierzchni zmieści się wiele firmowych zdjęć. Trzeba je tylko umiejętnie wybrać. Jeżeli natomiast klient nie będzie miał żadnych fotografii, producent zaproponuje coś od siebie. W końcu ten oferuje nie tylko projekt czy druk, ale również szereg usług dodatkowych, a już na pewno fachowe doradztwo i wysokiej jakości zdjęcia. Zamawiając kalendarze plakatowe ścienne b1 można liczyć na kompleksową i zarazem profesjonalną obsługę. To gwarantuje owocną współpracę i atrakcyjny produkt w wersji finalnej.

strzałka

Indywidualne kalendarze ścienne z zdjęciem w atrakcyjnych cenach

Profesjonalny producent kalendarzy plakatowych ściennych oferuje klientom nie tylko druk, ale również profesjonalny projekt graficzny i to uwaga – w bardzo atrakcyjnych cenach. Dziś tego rodzaju usługi nie są tak drogie, jak jeszcze niedawno. Powodem tego jest silna konkurencja, a co za tym idzie, walka o klienta wymusza niższe ceny produktów. Producent oferuje indywidualne wykończenie terminarza w wersji plakatowej i we wszystkich pozostałych. Zachęca przede wszystkim do korzystania z kompleksowych usług. Proponuje klientom profesjonalny projekt, doradztwo w zakresie doboru materiałów, a także solidne wykonanie. W ten sposób właśnie powstają kalendarze plakatowe firmowe 2021 z logo firmy i ze zdjęciami promocyjnymi, a także z szeregiem innych dodatków. Decydując się na ten produkt, warto właśnie zapoznać się z możliwościami drukarni, tak, aby mieć świadomość tego, jakie opcje wykończenia są do wyboru i jakie materiały można zastosować. Od sposobu wykończenia będzie zależała cena, ale nie trzeba się jej obawiać. Aktualnie można kupić kalendarze plakatowe z logo firmy w dowolnej wersji wykończenia w dobrej cenie. Warto w takim razie jak najszybciej złożyć zamówienie na tego typu produkty, które powinny znaleźć się w wyposażeniu każdego biura.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42