Monto

Branża — Finanse, ubezpieczenia

Praca — Kalendarze biurkowe leżące

KLIENT

Nasz klient to dynamicznie rozwijająca się firma konsultingowa, będąca specjalistą w doradztwie i wdrażaniu nowych technologii.

WYZWANIE

Mieliśmy zaprojektować spójny kompletny wizerunek wraz z logo i pakietem materiałów reklamowych. Firma poszukiwała identyfikacji wizualnej, która miała przyczynić się do szybszego rozwoju i pozyskania nowych klientów na rynku. Wyzwaniem, z którym się zmierzyliśmy, było zaprojektowanie wizerunku w taki sposób, by komunikował określone wartości. Zależało nam, aby wykrystalizowany wizerunek firmy wywoływał skojarzenia z wysoką jakością, powagą, profesjonalizmem. Jednym słowem – miał wzbudzać zaufanie.

REALIZACJA

Zrealizowaliśmy wizerunek, w którym dominuje klasyczna kolorystyka i proste, geometryczne formy. Layout materiałów reklamowych utrzymany jest w eleganckim brązie, który podkreśla takie idee jak powaga, prestiż, profesjonalizm. Nowy stworzony przez nas przekaz wizualny doskonale komunikuje kluczowe atuty marki. Stonowane, czyste kompozycje, jakie zastosowaliśmy w materiałach powodują, że wizerunek pozycjonuje firmę w branży konsultingowej.

Dzięki tym starannie przemyślanym i zrealizowanym zabiegom graficznym udało nam się wykrystalizować spójną identyfikacje dla marki Monto. Widać ją wyraźnie w zrealizowanym bogatym zestawie materiałów reklamowych. Zarówno samo logo (prosty i czytelny w wymowie znak), jak i katalogi, kalendarze charakteryzuje ta sama linia plastyczna właściwa dla marki Monto.

ZADANIA WYKONANE
  • logo
  • identyfikacja wizualna
  • materiały firmowe (tj. wizytówki, papier firmowy, koperty)
  • katalog reklamowy
  • kalendarze reklamowe
  • torby reklamowe
REFERENCJE
list polecający

Zobacz zrealizowane prace

Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42