Giveo

Branża — Informatyka

Praca — Kalendarze planszowy/wieloplanszowy

KLIENT

Giveo to prężnie rozwijająca się firma świadcząca szeroki horyzont usług informatycznych, oferująca nowoczesne aplikacje informatyczne.

WYZWANIE

Firma Giveo zgłosiła się do nas, gdyż w związku z dynamicznym rozwojem potrzebowała spójnego wizerunku – rozwojowi firmy powinna towarzyszyć wizualna metamorfoza dotychczasowych materiałów marketingowych.

De facto nasza praca miała polegać na stworzeniu wizerunku od nowa, gdyż dotychczasowe materiał firmy nie niosły w sobie żadnego potencjały na rozwój. Zależało nam na uzyskaniu dużej świeżości linii graficznej.

REALIZACJA

Chcieliśmy stworzyć wyróżniająca się formę wizualną, dlatego zastosowaliśmy mocną odważną kolorystykę. Głęboką czerń połączyliśmy z ostrym turkusem i bielą. Kontrastowe zestawienia kolorów powodują wyrazistość projektów. Pragnęliśmy uzyskać odniesienie do idei nowoczesności, zaawansowanych technologii, postępu i nieograniczonej przestrzeni. W materiałach wykorzystaliśmy zdjęcia i montaże fotograficzne odwołujące się symbolicznie do tych wartości. Projekty są tajemnicze, zamglone, pełne „oddechu”.

Projektując nowe opakowania staraliśmy się sprawić, że będą wyróżniały się na sklepowych półkach prawdziwie jakościowym wizerunkiem, a klient będzie mógł z łatwością rozróżnić poszczególne linie produktów. Kolorystyka, grafika ideowa oraz wyrafinowana, minimalistyczna prostota designu została bardzo pozytywnie przyjęta zarówno przez naszego klienta, jak i przez rynek.

Zastosowane przez nas kompleksowe, szeroko zakrojone działania pozytywnie zbudowały wartość marki i umożliwiły jej szybki rozwój w sektorze usług informatycznych.

ZADANIA WYKONANE
  • logo firmy
  • identyfikacja wizualna
  • materiały firmowe (tj. wizytówki, papier firmowy, koperty)
  • opakowania reklamowe
  • zestaw materiałów reklamowych: katalog, ulotki promocyjne, plakaty, broszury
REFERENCJE
list polecający

Zobacz zrealizowane prace

Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42