Swing

Branża — Przemysł, produkcja

Praca — Kalendarze trójdzielne

Zaprojektowaliśmy kompleksowy pakiet materiałów reklamowych utrzymany w indywidualnej linii graficznej rozwijającej identyfikację wizualną firmy. Zadaniem pakietu było podniesienie prestiżu firmy, wyróżnienie się jej oferty na rynku i umocnienie wizerunku. Dzięki przemyślanej strukturze i indywidualnej, nowoczesnej kreacji graficznej pakiet materiałów reklamowych firmy przedstawia ją jako dynamicznego, rozwojowego i godnego zaufania partnera biznesowego

Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Kalendarz dzielony trójdzielny to doskonała promocja firmy

Stworzyliśmy piękny firmowy kalendarz trójdzielny, który świetnie podkreśla wizerunek firmy. Został on wykonany z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, dzięki czemu efektywnie przyciąga wzrok i zachwyca szczególną estetyką. Stworzenie projektu do kalendarza reklamowego zostało wykonane przez prawdziwych fachowców, w efekcie czego kalendarz jest kombinacją pięknego designu z imponującą praktycznością.

strzałka

Koncepcja grafiki firmowego kalendarza trójdzielnego - absolutnie najwyższa jakość

projekt graficzny firmowego kalendarza trójdzielnego umożliwia skuteczną reklamę firmy przez zawarcie reprezentatywnych barw firmowych. Grafika została wybrana w taki sposób, aby była spójna z branżą firmy, a równolegle przyciągała uwagę potencjalnych klientów. Pomysł graficzny kalendarza reklamowego trójdzielnego został bardzo dobrze zaplanowany, dzięki czemu materiał ten jest prężną promocją przez cały rok. Przy projektowaniu materiału promocyjnego wszystkie fotografie oraz grafiki były dobierane ze szczególną troską i dokładnością, co znaczy, że efekt końcowy jest godny podziwu.

strzałka

Firmowy kalendarz trójdzielny spójny z wizerunkiem firmy - produkt wysokiej jakości

Wykonany przez nas kalendarz firmowy trójdzielny na ścianę zachwyca przede wszystkim pięknym projektem i ponadprzeciętną estetyką wykonania, aczkolwiek jego mocną stroną jest również wyjątkowa solidność i długa trwałość wykonania. Jest on nadzwyczaj odporny na wszelkie uszkodzenia, bowiem w procesie produkcyjnym wykorzystano wyłącznie najlepsze materiały. Dzięki temu kalendarz reklamowy trójdzielny zawieszony na ścianie jest efektowną formą reklamy i skutecznie ozdabia biuro, dodając mu elegancji oraz szykowności.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42