Jogi

Branża — Art. spożywcze

Praca — Kalendarze trójdzielne

KLIENT

Nasz klient zajmuje się produkcją wyrobów mlecznych – jogurtów, serków, maślanki itp.

WYZWANIE

Klient nie posiadał zindywidualizowanego wizerunku. Dotychczasowe materiały pozostawiały wiele do życzenia i nie nadążały poziomem do szybkiego rozwoju klienta na rynku. Potrzebował on logo i spójnego pakietu materiałów reklamowych oraz o pakowań dla swoich produktów.

REALIZACJA

Przystępując do pracy postawiliśmy sobie jasny cel: nowe opakowania miały sprawić, że jogurty Jogi będą wyróżniać się na sklepowych półkach prawdziwie jakościowym wizerunkiem, a klient będzie mógł z łatwością rozróżnić poszczególne linie produktów. Wdrożyliśmy rebranding wielopoziomowy – odświeżenie wizerunku, postrzegania marki na różnych poziomach np. logo, opakowania, materiały promocyjne (kalendarze, foldery, ulotki, itp.)

Nowy stworzony przez nas przekaz wizualny doskonale komunikuje idee zdrowia, lekkości i smaku, czyli kluczowe atuty marki. Nowe opakowania odznaczają się spójnością i czytelnością, a ich główną zaletą jest dynamika – każdy element wydaje się tryskać energią i tętnić życiem.

Nasze działania - ujednolicona kolorystyka, wystandaryzowana typografia, rozplanowanie przestrzeni na ściankach opakowania.

ZADANIA WYKONANE
  • logo
  • wizerunek marki
  • materiały biurowe (papier firmowy, koperty wizytówki, itp.)
  • materiały reklamowe tj. plakat, ulotka, teczka
  • opakowania reklamowe
  • kalendarze trójdzielne, plakatowe i biurkowe
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42