Logistic Network

Branża — Przemysl, produkcja

Praca — Pakiety kalendarzy

WYZWANIE

Klient powierzył nam zaprojektowanie wizerunku spółki. Prace zaczęliśmy od szczegółowej analizy rynku i pozycji firmy na rynku, żeby w kolejnych fazach skoncentrować się na koncepcjach materiałów reklamowych. Naszym zadaniem było stworzenie nowoczesnego a jednocześnie bardzo kompetentnego wizerunku przedsiębiorstwa. Poważnym wyzwaniem w pracy nad wizerunkiem było stworzenie logicznej i wszechstronnej linii graficznej pod rozliczne kanały sprzedaży. Zrozumiały i prosty przekaz, jaki perfekcyjnie wpasuje się w branżę to było minimum tego co wyczekiwał kontrahent.

REALIZACJA

Prace nad wizerunkiem zainicjowaliśmy nad wykrystalizowaniem stosownej linii graficznej dla materiałów reklamowych. Powstała szata wizualna była bardzo prosta i zrozumiała, bez zbytecznych fajerwerków, a przy tym znakomicie dopasowana do specjalności zamawiającego. Właściwie dostosowana kolorystyka miała za zadanie uwypuklić profesjonalizm marki. Sprawna praca nad linią graficzną i szybka akceptacja dała nam wejściówkę do dalszych prac projektowych nad materiałami reklamowymi. Zaprojektowaliśmy pakiet ściennych kalendarzy dla biznesu, w tym kalendarze firmowe reklamowe ścienne, książkowe oraz pozostałe materiały drukowane. Komplet materiałów została opracowana zgodnie z przyjętą dla kontrahenta identyfikacją wizualną. Kolorystyka logo oraz części konstrukcyjne logo zostały zagospodarowane przy przygotowywaniu kolejnych artykułów, tak aby w czytelny i świadomy sposób uwydatnić mocną i widoczną kondycję przedsiębiorstwa w branży. Prace nad wizerunkiem przebiegały raczej sprawnie i z rezultatem zadowalającym dla kontrahenta, co zaowocowało kolejnymi pracami wyznaczonymi przez firmę. Opracowane kalendarze dla firm oraz wykrystalizowany wizerunek identyfikacyjny dał dominację konkurencyjną klientowi oraz nowe możliwości rozwojowe.

ZADANIA WYKONANE
  • materiały biurowe
  • kalendarze trójdzielne
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Pakiety Kalendarzy i Ich Magiczna Moc Brandingowa

W dynamicznym świecie biznesu, uwaga klienta jest jak zmienny wiatr – nieustannie szuka nowych horyzontów i możliwości. W tym kontekście pakiety kalendarzy wyrastają jako stałe punkty odniesienia, które przypominają o Twojej marce każdego dnia. Jest coś unikalnego w sposobie, w jaki kalendarz - będąc codziennym narzędziem - staje się częścią prywatnej sfery klienta, przynosząc Twoją markę bezpośrednio do jego domu czy biura. Przez 365 dni w roku, każdy spojrzenie na kalendarz przynosi subtelne przypomnienie o Twoim przekazie i ofercie.

strzałka

Notesy Reklamowe i kalendarze - Pamiętniki Twojego Brandu

Niechaj nie zwiedzie Cię skromna natura notesu. W odpowiednich rękach, notesy reklamowe stają się ważnymi ambasadorami Twojego brandu. Gdy klient zapisuje swoje myśli, pomysły czy zadania na stronach notesu ozdobionego Twoim logo, tworzy się niewidzialne, ale mocne połączenie pomiędzy Twoją marką a jego codziennym życiem. Każda strona przewrócona, każdy napisany słowo jest świadectwem tej relacji, wpisując Twoją firmę w narrację dnia klienta.

strzałka

Synergia w Akcji: Pakiety Kalendarzy spotykają Notesy Reklamowe

Gdy połączysz moc pakietów kalendarzy z finezją notesów reklamowych, tworzysz nie tylko zestaw narzędzi, ale całą strategię brandingową. Klient, który korzysta zarówno z kalendarza, jak i notesu z Twoim logo, zanurza się w świecie Twojej marki na wiele różnych poziomów. Rano sprawdza daty spotkań w kalendarzu, w trakcie dnia zapisuje ważne informacje w notesie. Obie te interakcje łączą się, tworząc spójny przekaz o Twojej firmie. Jest to subtelna, ale niezwykle efektywna forma budowania relacji z klientem, która przekłada się na lojalność i zaufanie.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42