Lupack

Branża — Reklama

Praca — Rollup, ścianki

KLIENT

Lupack to producent toreb reklamowych z firmowym nadrukiem. Wizytówką firmy jest dbałość o solidne wykonanie i niebanalne projekty graficzne, co ma zapewnić indywidualność realizowanym torbom.

WYZWANIE

Lupack nie jest „typowym” producentem toreb reklamowych, gdyż stawia przede wszystkim na indywidualne projekty graficzne toreb. Dlatego nowy wizerunek, który mieliśmy stworzyć, miał podkreślić walory projektowe firmy i odróżnić ją od licznych firm, które skupiają się głównie na „wykonawstwie”. Atutem produktu oferowanego przez Lupack jest wysoka jakość, co miało oddawać nowe logo, znak firmowy.

REALIZACJA

Zaprojektowaliśmy nowoczesny, dizajnerski wizerunek oparty na świeżym zestawieniu kolorów (pomarańcz i cyjan) oraz mocno kontrastowy ciemniejszy brąz. Zależało nam, aby klimat linii plastycznej osadzony był w branży poligraficzno-projektowej, nie – producenckiej. Udało to się osiągnąć poprzez zastosowany detal projektowy. Lekko awangardowy styl w połączeniu z nowoczesnością dał w efekcie nowy wizerunek dla firmy, który wnosi dodatkową „wartość”. Założenia tworzonej identyfikacji dla marki Lupack przełożyliśmy na liczne materiały reklamowe. Aby podkreślić specyfikę oferty naszego klienta, zamieściliśmy w materiałach reklamowych projekty graficzne toreb, tym samym prezentując jego rozległy dorobek w zakresie projektowania. Końcowo powstał bogaty pakiet promocyjny trafnie oddający nowy brand.

ZADANIA WYKONANE
  • logo
  • identyfikacja wizualna
  • materiały firmowe (papier firmowy, wizytówki, itp.)
  • strona www
  • torba reklamowa
  • plakat promocyjny
REFERENCJE
list polecający
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42