Red Catering

Branża
KLIENT

Red Catering to firma cateringowa działająca w branży już wiele lat i posiadająca duż doświadczenie. Minusem był tylko brak spójnego wizerunku… Firma poszukiwała identyfikacji wizualnej, która miała przyczynić się do bardziej prężnego rozwoju.

WYZWANIE

Materiały, jakimi klient dysponował dotychczas, musiały przejść do lamusa. Należało wykrystalizować całkowicie nową identyfikację wizualną firmy. Stworzyć wizerunek wyróżniający się w konkurencyjnej branży cateringowej i wypozycjonować na nowo markę naszego klienta.

REALIZACJA

Naszą pracę rozpoczęliśmy od skonstruowania logo. Stworzyliśmy wijący się, zakręcony napis inspirowany motywem zakręconej nitki makaronu. Zastosowaliśmy kolorystykę opartą na kontraście czerwień – świeża zieleń. To odważne połączenie przyciąga uwagę, a jednocześnie znakomicie wpisuje się w stylistykę pożądaną w branży spożywczej.

Projekt linii graficznej dla zrównoważenia wijącego się, zaokrąglonego logo, skomponowaliśmy na bazie geometrycznych, przecinających się pod kątem prostym płaszczyzn czystego koloru. Wizerunek jest czysty, elegancki, ale zarazem bardzo świeży. Nasi graficy ze szczególną starannością chcieli podkreślić jakość oferty, eksponując wyróżniające się, apetyczne fotografie.

Efektem naszej pracy było opracowanie rewolucyjnego i wielopoziomowego rebrandingu. Na bazie nowego wizerunku nastąpiło szereg działań: odświeżenie postrzegania marki na różnych poziomach np. logo, serwis internetowy, materiały promocyjne (katalogi, ulotki, itp.).

ZADANIA WYKONANE
  • logo
  • identyfikacja wizualna
  • materiały firmowe (tj. wizytówki firmowe, papier firmowy)
  • strona www
  • teczka reklamowa
  • roll-up’y
REFERENCJE
list polecający

Praca — Rollup, ścianki

Identyfikacja wizualna

Zobacz zrealizowane prace

Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42