Glass-Mal
Branża — Przemysł, produkcja

Praca — Ulotki reklamowe

Zaprojektowaliśmy kompleksowy pakiet materiałów reklamowych utrzymany w indywidualnej linii graficznej rozwijającej identyfikację wizualną firmy. Zadaniem pakietu było podniesienie prestiżu firmy, wyróżnienie się jej oferty na rynku i umocnienie wizerunku. Dzięki przemyślanej strukturze i indywidualnej, nowoczesnej kreacji graficznej pakiet materiałów reklamowych firmy przedstawia ją jako dynamicznego, rozwojowego i godnego zaufania partnera biznesowego

Zobacz zrealizowane prace

Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Profesjonalny pomysł graficzny ulotki dl reklamowej dla marki

Oto nasz nowy projekt graficzny - ulotka reklamowa. Wiemy, jak ją stworzyć, aby nakłonić klienta do działania i interakcji z firmą. Starannie dobraliśmy wyraźny, ale właściwy komunikat ulotki reklamowej. Jest to przede wszystkim wizytówka dla materiału, jaki ma być wyeksponowany na pierwszy plan. Dla marki było istotne, aby końcowy produkt był spójny z jej przekazem, stąd uwzględniliśmy to i zamknęliśmy w projekcie graficznym. Marka działa na znacznie konkurencyjnym rynku, wobec tego kluczowe było zapewnienie jej unikalności i wysokiej jakości, aby zdobyć ciekawość kontrahentów. Nasze projekty graficzne dotyczą również ulotek promocyjnych jak i wizualnych.

strzałka

Rozmiar ulotki reklamowej - właściwy dobór

Ulotkę tworzymy w dwóch rozmiarach - A4 oraz A5. Wszelkie stosowane detale graficzne układamy tak, aby zachować zupełną przejrzystość. Dbamy o każdy element na ulotce, dzięki czemu wszystko jest ewidentnie widoczne niezależnie od jej formatu. Przykładamy ogromną wagę do szczegółów od pierwszego szkicu i pomysłu aż do finalnej kreacji.

strzałka

Kreatywny projekt graficzny ulotki firmowej dla firmy

Nasz projekt został szczegółowo zaplanowany pod wszelkim aspektem. Starannie dostosowaliśmy wszystkie części składające się na ulotkę reklamową, takie jak barwy, typografia i grafika. Dbamy o zgodność tworzonych przez nas projektów z wizerunkiem marki i jej tożsamością wizualną. Nasz produkt cechuje się wysoką postacią i walorem estetycznym, ale co najważniejsze również funkcjonalnością. Nasza praca wyróżnia się na tle pozostałych marek z tej branży, ale to właśnie my gwarantujemy bezpieczny produkt, któremu możesz zaufać.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42