Wielkie Żarcie

Branża —Hotele, gastronomia

Praca — projekt logo firmy

Zaprojektowaliśmy kompleksowy pakiet materiałów reklamowych utrzymany w indywidualnej linii graficznej rozwijającej identyfikację wizualną firmy. Zadaniem pakietu było podniesienie prestiżu firmy, wyróżnienie się jej oferty na rynku i umocnienie wizerunku. Dzięki przemyślanej strukturze i indywidualnej, nowoczesnej kreacji graficznej pakiet materiałów reklamowych firmy przedstawia ją jako dynamicznego, rozwojowego i godnego zaufania partnera biznesowego

Zobacz zrealizowane prace
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Logotyp firmy to niezwykle ważna fundament wizerunku każdej marki

Skonstruowaliśmy imponujące logo dla marki. Dzięki profesjonalnemu nastawieniu do zagadnienia oraz ciekawemu projektowi graficznemu nasza praca pozwoli firmie przyciągnąć jeszcze więcej kontrahentów. Z naszymi usługami logo to coś więcej niż ładnie wyglądający obrazek.

strzałka

Etapy opracowania projektu graficznego logotypu firmowego

Cały proces zaczął się od koncepcji, następnie kreacji i finalnie zaprojektowania profesjonalnego logo marki. Zdajemy sobie sprawę z tego, że logo to coś więcej niż estetyczny obrazek, tym samym szczególną uwagę zwróciliśmy na dopasowanie projektu do ogólnego wizerunku firmy oraz istniejącej już pozostałej części jej szaty graficznej. Nasi graficy przede wszystkim skupili się na informacjach o firmie, a w następnej kolejności na kreacji, co pozwoliło zdobyć najbardziej wystarczający i skuteczny efekt w względnie krótkim czasie. Dzięki temu, że postawiliśmy na pracę poprzez kooperację i stałą wymianę zdań z klientem projekt graficzny to efekt dużej ilości narad i poprawek, co czyni go jeszcze bardziej dopasowanym do potrzeb firmy.

strzałka

Logo marki – wizytówka firmy

Jak wiadomo logotyp firmy to jeden z pierwszych elementów, z którymi styka się kontrahent. Uznajemy wobec tego, że wskazane jest dać mu z jego pomocą coś więcej. Logo firmy może posłużyć, jako medium wartości marki i przyciągnąć klientów i naszym zdaniem to właśnie udało się uzyskać dzięki naszym ekspertom. Wyraźna interesująca kreacja i profesjonalne opracowanie graficzne to nasza specjalność. Zrealizowane logo jest dobrej jakości projektem graficznym gotowym do zastosowania i umieszczania także na szyldach, jak i wszelkich materiałach promocyjnych.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42