Metpol

Branża —Przemysł, produkcja

Praca — projekt logo firmy

Zaprojektowaliśmy kompleksowy pakiet materiałów reklamowych utrzymany w indywidualnej linii graficznej rozwijającej identyfikację wizualną firmy. Zadaniem pakietu było podniesienie prestiżu firmy, wyróżnienie się jej oferty na rynku i umocnienie wizerunku. Dzięki przemyślanej strukturze i indywidualnej, nowoczesnej kreacji graficznej pakiet materiałów reklamowych firmy przedstawia ją jako dynamicznego, rozwojowego i godnego zaufania partnera biznesowego

Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Logotyp firmy to niezwykle ważna baza wizerunku każdej firmy

Wykonaliśmy doskonałe logo dla firmy. Dzięki profesjonalnemu podejściu do tematu oraz atrakcyjnemu projektowi graficznemu nasza praca pozwoli firmie przyciągnąć jeszcze więcej klientów. Z naszymi usługami logotyp firmy to coś więcej niż ładnie wyglądający obrazek.

strzałka

Fazy tworzenia projektu logotypu firmowego

Kompletny proces rozpoczął się od koncepcji, następnie kreacji i w końcu opracowania profesjonalnego znaku graficznego. Zdajemy sobie sprawę z tego, że znak firmowy to coś więcej niż porządny obrazek, zatem szczególną uwagę zwróciliśmy na dostosowanie projektu graficznego do ogólnego wizerunku marki oraz istniejącej już pozostałej części jej szaty graficznej. Nasi projektanci na początku skupili się na informacjach o firmie, a następnie na kreacji, co pozwoliło uzyskać najbardziej zadowalający i skuteczny efekt w względnie krótkim czasie. Dzięki temu, że postawiliśmy na pracę poprzez kooperację i stałą wymianę zdań z klientem projekt to rezultat wielu narad i poprawek, co czyni go jeszcze bardziej dopasowanym do potrzeb firmy.

strzałka

Znak firmowy – wizytówka firmy

Jak wiadomo logotyp marki to jeden z pierwszych elementów, z którymi styka się klient. Uznajemy w takim razie, że warto dać mu z jego pomocą coś więcej. Znak firmowy może posłużyć, jako nośnik wartości marki i przyciągnąć klientów i naszym zdaniem to właśnie udało się uzyskać dzięki naszym profesjonalistom. Wyraźna atrakcyjna kreacja i profesjonalne opracowanie graficzne to nasza domena. Stworzone logo jest dobrej jakości projektem graficznym gotowym do zastosowania i lokowania zarówno na szyldach, jak i wszelakich materiałach reklamowych.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42