Osiedle Stara Cegielnia

Branża —Budownictwo

Praca — projekt logo firmy

KLIENT

Nasz klient – firma projektowo-budowlana Archi Tech – realizowała dużą inwestycję o wyróżniającej się, nieszablonowej architekturze. Docelowo inwestycja ma składać się z 8 budynków o wysokim standardzie na terenie bylej Cegielni Parowej, pierwszego zakładu przemysłowego na terenie Aleksandrowa Kujawskiego.

WYZWANIE

Osiedle Stara Cegielnia to koncepcja nowoczesnego osiedla mieszkaniowego położonego w zacisznym terenie miasta Aleksandrów Kujawski, które po wieloletnim uśpieniu, zaczyna się rozwijać. Charakterystycznymi cechami inwestycji, które musiały być uwypuklone w wizerunku były: nowoczesność, wysoki standard, przyroda oraz w architekturze nawiązanie do do tradycji miejca na którym powstanie osiedle czyli Starej Cegielni.

REALIZACJA

Praca nad identyfikacją wizualną dla osiedla Stara Cegielnia obejmowała przede wszystkim zaprojektowanie logo oraz spójnej linii graficznej, która nadałaby ofercie naszego klienta indywidualny, niepowtarzalny charakter. W logotypie zastosowaliśmy motyw budynku i komina, który ma być symolem nawiązującym do miejsca, na którym powstaje osiedle – Cegielni Parowej, pierwszego zakładu przemysłowego na terenie Aleksandrowa.W materiałach reklamowych staraliśmy się oddać atmosferę wysokiej jakości i nowoczesności oferowanych mieszakń ale również z delikatnymi elementami graficznymi nawiązującymi do tradycji miejsca. Graficy ze szczególną starannością chcieli podkreślić wysoki standard budynków, eksponując wyróżniające się, imponujące wizualizacje. Przestrzenne ekspozycje inwestycji dodawały smaku i wartości marce, elementy nawiązujące do Starej Cegielni są elementem nawiązującym do tradycji.Na potrzeby klienta stworzyliśmy pakiet materiałów promocyjnych, teczka, ulotka i folder oraz grafikę na pojazy firmowe.Zastosowane przez nas działania skutecznie zbudowały wartość marki Stara Cegielnia. Symbolika, kolorystyka, typografia, itp. umieściły ofertę naszego klienta w sektorze produktów o podwyższonym standardzie.

ZADANIA WYKONANE
  • logo marki
  • księga znaku
  • wizerunek, identyfikacja wizualna
  • ulotka ofertowa
  • teczka ofertowa
  • grafika na samochody
  • kalendarze
  • gadżety reklamowe
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Profesjonalne logo dla firmy - ważny element do wydajnej promocji

Tworzenie logo dla marki to istotny szczegół budowania jej wizerunku i wydajnej promocji. Dobrze opracowane logo przyciąga uwagę kontrahentów i wyróżnia firmę na tle konkurencji. W tym materiale omówimy podstawowe aspekty tworzenia profesjonalnego logo dla firmy.

strzałka

Kreacja znaku graficznego - klucz do sukcesu

Projektowanie logotypu dla firmy to proces twórczy, jaki wymaga przemyślanej idei i dobrego dopasowania do charakteru branży. W tym celu graficy starają się poznać specyfikę działalności firmy oraz jej cel i wartości, jakie ma przekazać za pomocą logo firmy. Kreacja logo obejmuje wybór odpowiedniego symbolu, typografii oraz kolorów, które będą pasować do charakteru marki i jej przekazu. Tworzenie znaku graficznego dla marki - dobry start dla nowych firm. Właściwie opracowane logo marki przykuje uwagę nabywców i wyróżni firmę na tle konkurencji. Graficy wykorzystują najświeższe trendy promocyjne oraz korzystają z profesjonalnych narzędzi, aby zagwarantować gigantyczną jakość projektu. Odpowiednie logo firmy powinno być dopasowane do rozmaitych nośników, od małych naklejek po wielkoformatowe grafiki wielkoformatowe.

strzałka

Profesjonalne logo dla firmy - spójność z tożsamością wizualną

Profesjonalne logo dla firmy powinno być przystosowane do szaty wizualnej marki, żeby było spójne z jej wizerunkiem. Wskutek tego ważne jest dopasowanie projektu do istoty firmy oraz jej przekazu. Porządne i spójne z wizualnym wizerunkiem opracowanie graficzne logo marki jest zasadniczym elementem powodzenia firmy na rynku. Wobec tego powinno się zwrócić uwagę na solidne wykonanie, dbałość o szczegóły oraz znaczną jakość produkcji. Profesjonalne logo dla firmy to klucz do efektywnej reklamy. Dobrze zaprojektowany znak przyciąga atencję kontrahentów i wyróżnia firmę na tle konkurencji. Kreacja logo wymaga przemyślanej idei i poprawnego dopasowania do charakteru branży. Graficy wykorzystują najświeższe trendy promocyjne oraz korzystają z profesjonalnych urządzeń, aby umożliwić wysoką jakość projektu graficznego. Wskazane jest zainwestować w profesjonalne logo firmy, które przyciągnie uwagę i wyróżni firmę na tle konkurencji.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42