Poltarex

Branża — Przemysł, produkcja

Praca — Kalendarze biurkowe leżące

WYZWANIE

Kontrahent zlecił nam zaprojektowanie wizerunku przedsiębiorstwa. Prace zainicjowaliśmy od całkowitej analizy rynku i kondycji firmy na rynku, aby w następnych stadiach skoncentrować się na projektach wizualnych materiałów promocyjnych. Naszym zadaniem było stworzenie nowoczesnego a zarazem nadzwyczaj profesjonalnego wizerunku spółki. Ogromnym wyzwaniem w pracy nad wizerunkiem było zaprojektowanie konsekwentnej i uniwersalnej linii graficznej pod rozmaite kanały sprzedaży. Wyraźny i prosty przekaz, jaki znakomicie wpasuje się w branżę to było minimum tego co oczekiwał klient.

REALIZACJA

Prace nad wizerunkiem zaczęliśmy nad wykrystalizowaniem odpowiedniej linii graficznej dla materiałów identyfikacyjnych. Powstała szata wizualna była nadzwyczaj prosta i wyrazista, bez bezużytecznych fajerwerków, a przy tym perfekcyjnie dobrana do rynku klienta. Trafnie dobrana kolorystyka miała za zadanie uwypuklić profesjonalizm przedsiębiorstwa. Skuteczna praca nad linią graficzną i szybka akceptacja dała nam przepustkę do dalszych prac marketingowych nad materiałami wizerunkowymi. Opracowaliśmy pakiet organizerów dla biznesu, w tym terminarze promocyjne ścienne, książkowe oraz inne materiały drukowane. Ogół materiałów została zaprojektowana zgodnie z uznaną dla kontrahenta tożsamością wizualną. Kolorystyka znaku firmowego oraz części konstrukcyjne logo zostały spożytkowane przy przygotowywaniu kolejnych materiałów, tak aby w klarowny i świadomy sposób zaakcentować mocną i wyrazistą pozycję spółki w branży. Prace nad wizerunkiem następowały raczej sprawnie i z efektem zadowalającym dla kontrahenta, co zaowocowało kolejnymi pracami powierzonymi przez firmę. Opracowane firmowe kalendarze oraz wykrystalizowany wizerunek graficzny dał przewagę konkurencyjną klientowi również nowe możliwości rozwojowe.

ZADANIA WYKONANE
  • materiały biurowe
  • kalendarze trójdzielne
  • kalendarze biurkowe
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Kalendarz biurkowy jako element organizacji czasu i zagadnień czy odmiana promocji?

W dzisiejszych czasach, dużo spółek funkcjonuje w środowisku online, a kalendarz dla firmy biurkowy może wydawać się przedmiotem starodawnym. Jednakże powinno się pamiętać, że to nieodłączny element wyposażenia każdego biurka, który pozwala na sprawną organizację czasu i spraw. Firmowy kalendarz biurkowy planer to artykuł, który nie tylko spełni oczekiwania najbardziej wymagających odbiorców, lecz i efektywnie przykuje uwagę ze względu rzetelnie zaprojektowanemu pomysłowi.

strzałka

Kalendarz dla firmy biurkowy leżący jako skuteczny artykuł promocyjny

Kalendarz biurkowy planer to perfekcyjny artykuł reklamowy dla firmy, jaki przez cały rok będzie przypominał o marce. Nasza oferta zawiera również dobre kalendarze biurkowe leżące oraz kalendarze biuwary. Dzięki temu posiadasz możność wyboru produktu, który najpoprawniej zaspokoi twoje potrzeby. Nie mówiąc o szablonowych firmowych kalendarzy biurkowych, posiadamy rzadkie podkładki na biurko z kalendarzem oraz kalendarze biurkowe z zdjęciem.

strzałka

Kalendarz biurkowy leżący jako porządny i niezniszczalny produkt

Nasze kalendarze reklamowe biurkowe zostały wykonane z dbałością o każdy szczegół. Zastosowane przez nas materiały są wysokiej jakości, co zapewnia odporność i solidność produktu. Każdy firmowy kalendarz został starannie stworzony tak, by bez zarzutu pasował do Twojego stylu i gustu. Nasz team projektowy wykonał szatę graficzną kalendarza, która spójnie odzwierciedla wyobrażenie Twojej firmy. Kalendarz dla firmy biurkowy planer to nie tylko przydatny artykuł, lecz dodatkowo efektywna reklama Twojej firmy. Kalendarz dla firmy biurkowy leżący to produkt, jaki spełni oczekiwania najbardziej wymagających nabywców. Jest to nie tylko przydatny artykuł, ale również skuteczna promocja firmy, jaka przez cały rok kalendarzowy przypomina o Twojej działalności. Nasza oferta zawiera sporo przeróżnych kalendarzy dla firm biurkowych, takich jak kalendarze firmowe leżące, terminarze biuwary, podkładki na biurko z kalendarium oraz organizery reklamowe biurkowe z zdjęciem. Każdy organizer reklamowy biurkowy planer został rzetelnie opracowany tak, ażeby bezbłędnie pasował do do wizerunku firmy, a zrealizowany z troską o każdy szczegół. Zastosowane przez nas materiały są najwyższej jakości, co zapewnia trwałość i wytrzymałość produktu. Każdy terminarz został uważnie opracowany tak, żeby idealnie pasował do Twojego stylu i gustu. Nasz team projektowy stworzył szatę graficzną firmowego kalendarza, która spójnie odzwierciedla wizerunek Twojej firmy.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42