Sowik

Branża — Usługi

Praca — Kalendarze biurkowe leżące

KLIENT

Firma SOWIK to firma z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w realizacji robót inżynieryjnych w zakresie zewnętrznych sieci wodociągowych, kanalizacyjnych, melioracyjnych, odwodnieniowych oraz w przewiertach pod drogami i innymi przeszkodami, a także robotami ziemnymi.

WYZWANIE

Dynamiczny rozwój firmy, chęć pozyskania nowych klientów stały się pretekstem do prac nad odświeżeniem dotychczasowego wizerunku. Naszym zadaniem był całkowita zmiana dotychczasowego wizerunku firmy, aby firma SOWIK zyskała nową jakość w oczach klienta. Klient oczekiwał wypracowania technicznego, ale zarazem czystego i prostego przekazu.

REALIZACJA

Prace nad wizerunkiem firmy SOWIK rozpoczęliśmy od dogłębnej analizy branży oraz konkurencji naszego klienta, uwzględniając przy tym założone oczekiwania. Naszym priorytetem było uzyskanie prostego, czytelnego oraz „męskiego” znaku. Zdecydowana kolorystyka - ciemny szary w połączeniu z delikatnym akcentem niebieskiego nadaje logo mocnego wyglądu. Udało się stworzyć projekt logo, które jest bardzo czytelne i przy tym proste. Po zaprojektowaniu znaku firmowego przyszedł czas na pozostałe elementy identyfikacji wizualnej – materiały biurowe do komunikacji z klientami, teczka na dokumenty firmowe i reklama. Tutaj również postawiliśmy na czytość podania treści. Wszystko utrzymane w bardzo prostej konstrukcji, bez zbędnych ozdobników, przy zachowaniu kolorystyki firmowej. Dalej realizując projekt strony www staraliśmy się zachować wszystkie wytyczne, których trzymaliśmy się podczas projektowania materiałów identyfikacyjnych. Wygląd strony charakteryzuje niezwykle szlachetny projekt graficzny, który uzyskaliśmy poprzez zastosowanie prostych form graficznych, żadnych bajerów wizualnych, dodatkowo wykorzystaliśmy czystą powierzchnię. Zastosowane przez nas działania graficzne skutecznie wzmocniły wizerunek firmy na rynku. Przyczynił się do tego przede wszystkim spójny, czytelny wizerunek firmy, który został rozwinięty w zestawie stworzonych materiałów reklamowych. Kolorystyka, nowoczesne kompozycje graficzne wsparte prostą typografią, wpłynęły na końcowy pozytywny efekt.

ZADANIA WYKONANE
  • logo firmy
  • księga znaku
  • wizerunek, identyfikacja wizualna
  • materiały biurowe
  • strona www
  • teczka
  • reklama
  • segregator
  • kalendarze reklamowe
  • gadżety firmowe<
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Kalendarz firmowy biurkowy jako element organizacji czasu i zadań czy forma reklamy?

W dzisiejszych czasach, wiele spółek działa w środowisku online, a kalendarz dla firmy biurkowy leżący może wydawać się przedmiotem przestarzałym. Jednak powinno się pamiętać, iż to nierozłączny element wyposażenia każdego biurka, który pozwala na efektywną organizację godzin i tematów. Firmowy kalendarz biurkowy to artykuł, który nie tylko spełni oczekiwania w największym stopniu wymagających użytkowników, lecz także efektywnie przyciągnie uwagę dzięki sumiennie zaprojektowanemu pomysłowi.

strzałka

Kalendarz biurkowy leżący jako skuteczny gadżet promocyjny

Terminarz biurkowy to świetny artykuł reklamowy dla marki, który przez cały rok będzie przypominał o firmie. Nasza oferta zawiera także kalendarze firmowe biurkowe leżące oraz kalendarze biuwary. Dzięki temu masz szansę doboru produktu, jaki najpoprawniej zaspokoi twoje potrzeby. Nie licząc tradycyjnych kalendarzy biurkowych, posiadamy rzadkie podkładki na biurko z terminarzem oraz firmowe kalendarze biurkowe z zdjęciem.

strzałka

Kalendarz reklamowy biurkowy planer jako porządny i trwały wyrób

Nasze kalendarze dla firm biurkowe zostały stworzone z dbałością o każdy niuans. Zastosowane przez nas surowce są wysokiej jakości, co gwarantuje trwałość i solidność produktu. Każdy organizer reklamowy został uważnie wykreowany tak, żeby doskonale pasował do Twojego stylu i gustu. Nasz zespół projektowy stworzył kreację kalendarza reklamowego, jaka spójnie odzwierciedla wizerunek Twojej marki. Kalendarz firmowy biurkowy planer to nie tylko przydatny gadżet, ale także efektywna reklama Twojej firmy. Kalendarz firmowy biurkowy to artykuł, który zadowoli oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Jest to nie tylko przydatny przedmiot, ale również wydajna promocja firmy, jaka przez pełny rok przypomina o Twojej działalności. Nasza oferta zawiera wiele różnorodnych kalendarzy reklamowych biurkowych, takich jak indywidualne kalendarze leżące, kalendarze dla firm biuwary, podkładki na biurko z terminarzem oraz firmowe kalendarze biurkowe z zdjęciem. Każdy terminarz reklamowy biuwar został rzetelnie opracowany tak, aby idealnie pasował do do wizerunku firmy, a zrobiony z troską o każdy niuans. Zastosowane przez nas materiały są wysokiej jakości, co zapewnia solidność i wytrzymałość produktu. Każdy organizer został uważnie zaprojektowany tak, żeby znakomicie pasował do Twojego stylu i gustu. Nasz team projektowy stworzył kreację kalendarza, jaka spójnie odzwierciedla wizerunek Twojej firmy.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42